Статистика на съдията Bamlak Tessema Weyesa
Картоните са от 26 мача с официална статистика.
Фауловете са от 26 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 36 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,19 картона на мач, с 0,73 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,92).
Въз основа на 26 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 28%
- Равен 53%
- Победа на госта 19%
1,89 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Bamlak Tessema Weyesa
Bamlak Tessema Weyesa по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
CAF Champions League | 12 | 3,60 | 3,40 | 0,20 | 25,7 | 0,08 |
Africa Cup of Nations | 10 | 3,30 | 3,20 | 0,10 | 33,0 | 0,40 |
CAF Confederation Cup | 6 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 26,4 | 0,00 |
Africa Cup of Nations - Qualification | 5 | - | - | - | - | 0,20 |
World Cup - Qualification Africa | 3 | 4,00 | 3,00 | 1,00 | 33,0 | 0,00 |
Bamlak Tessema Weyesa по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2024 | 3 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 26,3 | 0,00 |
| 2023 | 12 | 2,17 | 2,00 | 0,17 | 23,3 | 0,08 |
| 2022 | 8 | 4,00 | 3,83 | 0,17 | 25,8 | 0,00 |
| 2021 | 7 | 3,86 | 3,57 | 0,29 | 28,3 | 0,14 |
| 2019 | 4 | 3,25 | 3,25 | 0,00 | 45,0 | 1,00 |
Bamlak Tessema Weyesa: съдийски рекорд в числа
Bamlak Tessema Weyesa има 36 приключили мача като съдия в нашите записи, от 24 юни 2019 до 9 апр 2025. Те обхващат 5 състезания, най-често CAF Champions League (12).
В мачовете с официална статистика (26) средно има 3,19 картона на мач: 3,04 жълти и 0,15 червени. Това е с 0,73 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,92. В тези мачове домакините получават 1,31 жълти картона на мач, а гостите - 1,73. Средно има 28,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 6 в 36 мача с пълен списък със събития, 0,17 на мач.
Домакините са спечелили 28% от тези мачове, 53% са завършили наравно и гостите са спечелили 19%, при 1,89 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




