Статистика на съдията Carlos Muniz Munoz
Картоните са от 48 мача с официална статистика.
Фауловете са от 48 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 91 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,83 картона на мач, с 1,45 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (5,28).
Въз основа на 48 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 47%
- Равен 22%
- Победа на госта 31%
2,68 гола на мач
Предстоящи мачове с Carlos Muniz Munoz
Последни мачове, ръководени от Carlos Muniz Munoz
Carlos Muniz Munoz по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Segunda DivisiónИспания | 44 | 3,84 | 3,56 | 0,28 | 25,7 | 0,39 |
Primera División RFEF - Group 2Испания | 15 | - | - | - | - | 0,33 |
Primera División RFEF - Group 1Испания | 11 | - | - | - | - | 0,00 |
La LigaИспания | 4 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 27,5 | 0,25 |
Segunda División RFEF - Group 2Испания | 4 | - | - | - | - | 0,00 |
Copa del ReyИспания | 3 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 23,0 | 0,33 |
Segunda División RFEF - Group 1Испания | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
Segunda División RFEF - Group 3Испания | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
Segunda División RFEF - Group 5Испания | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
Primera División RFEF - Play OffsИспания | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Carlos Muniz Munoz по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 27,5 | 0,25 |
| 2025 | 24 | 4,05 | 3,77 | 0,27 | 25,9 | 0,17 |
| 2024 | 23 | 3,59 | 3,32 | 0,27 | 25,3 | 0,61 |
| 2023 | 14 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2022 | 13 | - | - | - | - | 0,38 |
| 2021 | 13 | - | - | - | - | 0,15 |
Статистиката на съдията Carlos Muniz Munoz обяснена
Carlos Muniz Munoz е съдия от Испания с 91 приключили мача в нашите записи, от 5 сеп 2021 до 23 окт 2026. Те обхващат 10 състезания, най-често Segunda División (44).
В мачовете с официална статистика (48) средно има 3,83 картона на мач: 3,58 жълти и 0,25 червени. Това е с 1,45 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,28. В тези мачове домакините получават 1,58 жълти картона на мач, а гостите - 2,00. Средно има 25,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 26 в 91 мача с пълен списък със събития, 0,29 на мач.
Домакините са спечелили 47% от тези мачове, 22% са завършили наравно и гостите са спечелили 31%, при 2,68 гола на мач. Следващият назначен мач е Villarreal - Getafe на 8 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.









