Статистика на съдията Cuneyt Cakir
Картоните са от 43 мача с официална статистика.
Фауловете са от 43 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 43 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,79 картона на мач, с 0,71 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,50).
Въз основа на 43 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 58%
- Равен 19%
- Победа на госта 23%
3,05 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Cuneyt Cakir
Cuneyt Cakir по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Süper LigТурция | 22 | 4,18 | 3,95 | 0,23 | 27,3 | 0,36 |
UEFA Champions League | 12 | 4,33 | 4,25 | 0,08 | 26,3 | 0,42 |
UEFA Nations League | 4 | 1,25 | 1,25 | 0,00 | 29,5 | 0,25 |
Euro Championship | 3 | 3,67 | 3,67 | 0,00 | 25,3 | 0,00 |
UEFA Europa League | 2 | 1,50 | 1,50 | 0,00 | 21,5 | 1,00 |
Cuneyt Cakir по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 1 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 18,0 | 0,00 |
| 2020 | 26 | 3,81 | 3,62 | 0,19 | 27,6 | 0,42 |
| 2018 | 9 | 4,22 | 4,11 | 0,11 | 27,0 | 0,44 |
| 2017 | 4 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 25,0 | 0,25 |
| 2016 | 3 | 3,67 | 3,67 | 0,00 | 25,3 | 0,00 |
Cuneyt Cakir: съдийски рекорд в числа
Cuneyt Cakir е съдия от Турция с 43 приключили мача в нашите записи, от 14 юни 2016 до 12 юни 2022. Те обхващат 5 състезания, най-често Süper Lig (22).
В мачовете с официална статистика (43) средно има 3,79 картона на мач: 3,65 жълти и 0,14 червени. Това е с 0,71 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,50. В тези мачове домакините получават 1,88 жълти картона на мач, а гостите - 1,77. Средно има 26,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 16 в 43 мача с пълен списък със събития, 0,37 на мач.
Домакините са спечелили 58% от тези мачове, 19% са завършили наравно и гостите са спечелили 23%, при 3,05 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




