Статистика на съдията D. Parchment
Картоните са от 10 мача с официална статистика.
Фауловете са от 10 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 69 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,40 картона на мач, с 0,68 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,72).
Въз основа на 10 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 48%
- Равен 22%
- Победа на госта 30%
2,75 гола на мач
Последни мачове, ръководени от D. Parchment
D. Parchment по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Premier LeagueЯмайка | 48 | - | - | - | - | 0,38 |
CONCACAF Champions League | 7 | 3,67 | 3,67 | 0,00 | 23,3 | 0,14 |
CONCACAF Nations League | 6 | 11,00 | 11,00 | 0,00 | 32,0 | 0,17 |
CONCACAF Gold Cup | 5 | 4,67 | 4,67 | 0,00 | 32,0 | 1,20 |
World Cup - Qualification CONCACAF | 3 | 2,67 | 2,67 | 0,00 | 25,0 | 0,00 |
D. Parchment по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19 | - | - | - | - | 0,21 |
| 2023 | 2 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 25,0 | 0,50 |
| 2022 | 27 | 4,67 | 4,67 | 0,00 | 26,7 | 0,33 |
| 2021 | 10 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 31,5 | 0,40 |
| 2020 | 9 | - | - | - | - | 0,56 |
| 2019 | 2 | - | - | - | - | 1,50 |
Статистиката на съдията D. Parchment обяснена
D. Parchment е съдия от Ямайка с 69 приключили мача в нашите записи, от 17 юни 2019 до 19 май 2025. Те обхващат 5 състезания, най-често Premier League (48).
В мачовете с официална статистика (10) средно има 4,40 картона на мач: 4,40 жълти и 0,00 червени. Това е с 0,68 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,72. В тези мачове домакините получават 2,40 жълти картона на мач, а гостите - 2,00. Средно има 27,3 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 26 в 69 мача с пълен списък със събития, 0,38 на мач.
Домакините са спечелили 48% от тези мачове, 22% са завършили наравно и гостите са спечелили 30%, при 2,75 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




