Статистика на съдията Daniel Higraff
Картоните са от 61 мача с официална статистика.
Фауловете са от 61 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 99 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
2,74 картона на мач, с 0,63 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,37).
Въз основа на 61 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 43%
- Равен 20%
- Победа на госта 37%
3,33 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Daniel Higraff
Daniel Higraff по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
EliteserienНорвегия | 61 | 2,74 | 2,62 | 0,11 | 18,5 | 0,11 |
1. DivisionНорвегия | 25 | - | - | - | - | 0,24 |
NM CupenНорвегия | 11 | - | - | - | - | 0,36 |
UEFA Europa Conference League | 2 | - | - | - | - | 1,00 |
Daniel Higraff по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 0,67 | 0,67 | 0,00 | 16,0 | 0,29 |
| 2025 | 16 | 4,08 | 4,08 | 0,00 | 22,8 | 0,31 |
| 2024 | 21 | 2,63 | 2,47 | 0,16 | 18,3 | 0,10 |
| 2023 | 17 | 2,38 | 2,23 | 0,15 | 17,0 | 0,12 |
| 2022 | 21 | 2,38 | 2,23 | 0,15 | 16,5 | 0,19 |
| 2021 | 17 | - | - | - | - | 0,24 |
Daniel Higraff: съдийски рекорд в числа
Daniel Higraff е съдия от Норвегия с 99 приключили мача в нашите записи, от 15 май 2021 до 2 авг 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Eliteserien (61).
В мачовете с официална статистика (61) средно има 2,74 картона на мач: 2,62 жълти и 0,11 червени. Това е с 0,63 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,37. В тези мачове домакините получават 1,25 жълти картона на мач, а гостите - 1,38. Средно има 18,5 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 19 в 99 мача с пълен списък със събития, 0,19 на мач.
Домакините са спечелили 43% от тези мачове, 20% са завършили наравно и гостите са спечелили 37%, при 3,33 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



