Статистика на съдията David Dickinson
Картоните са от 93 мача с официална статистика.
Фауловете са от 93 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 187 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,51 картона на мач, с 0,44 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,07).
Въз основа на 93 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 43%
- Равен 20%
- Победа на госта 37%
2,78 гола на мач
Последни мачове, ръководени от David Dickinson
David Dickinson по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
PremiershipШотландия | 89 | 4,52 | 4,33 | 0,19 | 22,6 | 0,28 |
ChampionshipШотландия | 33 | - | - | - | - | 0,18 |
League CupШотландия | 20 | - | - | - | - | 0,30 |
League OneШотландия | 14 | - | - | - | - | 0,29 |
FA CupШотландия | 10 | - | - | - | - | 0,30 |
League TwoШотландия | 7 | - | - | - | - | 0,14 |
UEFA Europa Conference League | 7 | 4,75 | 4,50 | 0,25 | 27,3 | 0,29 |
Challenge CupШотландия | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Champions League | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Europa League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Nations League | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 19,0 | 0,00 |
UEFA Youth League | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
David Dickinson по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 | 4,40 | 4,20 | 0,20 | 24,8 | 0,22 |
| 2025 | 35 | 4,76 | 4,52 | 0,24 | 22,6 | 0,29 |
| 2024 | 34 | 4,00 | 3,86 | 0,14 | 21,1 | 0,21 |
| 2023 | 27 | 4,22 | 4,11 | 0,11 | 22,1 | 0,19 |
| 2022 | 29 | 5,19 | 4,81 | 0,38 | 24,0 | 0,38 |
| 2021 | 32 | 4,78 | 4,67 | 0,11 | 24,0 | 0,25 |
| 2020 | 20 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 25,5 | 0,25 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
David Dickinson: съдийски рекорд в числа
David Dickinson е съдия от Шотландия с 187 приключили мача в нашите записи, от 13 авг 2019 до 4 ное 2026. Те обхващат 12 състезания, най-често Premiership (89).
В мачовете с официална статистика (93) средно има 4,51 картона на мач: 4,31 жълти и 0,19 червени. Това е с 0,44 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,07. В тези мачове домакините получават 2,08 жълти картона на мач, а гостите - 2,24. Средно има 22,7 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 48 в 187 мача с пълен списък със събития, 0,26 на мач.
Домакините са спечелили 43% от тези мачове, 20% са завършили наравно и гостите са спечелили 37%, при 2,78 гола на мач. През 2026 David Dickinson има 9 приключили мача, с 4,40 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.











