Статистика на съдията Dmytro Panchyshyn
Картоните са от 22 мача с официална статистика.
Фауловете са от 22 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 61 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,14 картона на мач, с 0,30 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,44).
Въз основа на 22 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 46%
- Равен 18%
- Победа на госта 36%
2,64 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Dmytro Panchyshyn
Dmytro Panchyshyn по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Premier LeagueУкрайна | 47 | 4,14 | 4,05 | 0,09 | 23,9 | 0,21 |
CupУкрайна | 6 | - | - | - | - | 0,33 |
Persha LigaУкрайна | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Europa Conference League | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
Druha LigaУкрайна | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Europa League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Dmytro Panchyshyn по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2025 | 11 | 3,20 | 3,00 | 0,20 | 22,2 | 0,09 |
| 2024 | 16 | 3,20 | 3,20 | 0,00 | 24,8 | 0,19 |
| 2023 | 12 | 4,00 | 3,67 | 0,33 | 17,0 | 0,50 |
| 2022 | 6 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 28,0 | 0,17 |
| 2021 | 8 | 5,50 | 5,50 | 0,00 | 27,5 | 0,13 |
| 2020 | 4 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 20,0 | 0,00 |
Статистиката на съдията Dmytro Panchyshyn обяснена
Dmytro Panchyshyn е съдия от Украйна с 61 приключили мача в нашите записи, от 5 мар 2021 до 29 авг 2026. Те обхващат 6 състезания, най-често Premier League (47).
В мачовете с официална статистика (22) средно има 4,14 картона на мач: 4,05 жълти и 0,09 червени. Това е с 0,30 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,44. В тези мачове домакините получават 1,91 жълти картона на мач, а гостите - 2,14. Средно има 23,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 12 в 61 мача с пълен списък със събития, 0,20 на мач.
Домакините са спечелили 46% от тези мачове, 18% са завършили наравно и гостите са спечелили 36%, при 2,64 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





