Статистика на съдията Eddy Rosier
Картоните са от 41 мача с официална статистика.
Фауловете са от 41 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 116 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,39 картона на мач, с 0,74 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,13).
Въз основа на 41 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 40%
- Равен 27%
- Победа на госта 33%
2,84 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Eddy Rosier
Eddy Rosier по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ligue 3Франция | 65 | - | - | - | - | 0,48 |
Ligue 2Франция | 40 | 3,45 | 3,18 | 0,28 | 27,5 | 0,30 |
Coupe de FranceФранция | 10 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 25,0 | 0,10 |
National 2 - Group CФранция | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Eddy Rosier по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 3,43 | 3,14 | 0,29 | 30,6 | 0,00 |
| 2025 | 16 | 2,88 | 2,50 | 0,38 | 25,8 | 0,56 |
| 2024 | 22 | 3,83 | 3,67 | 0,17 | 27,8 | 0,27 |
| 2023 | 18 | - | - | - | - | 0,17 |
| 2022 | 19 | - | - | - | - | 0,37 |
| 2021 | 18 | - | - | - | - | 0,61 |
| 2020 | 15 | - | - | - | - | 0,53 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Eddy Rosier обяснена
Eddy Rosier е съдия от Франция с 116 приключили мача в нашите записи, от 16 ное 2019 до 6 ное 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Ligue 3 (65).
В мачовете с официална статистика (41) средно има 3,39 картона на мач: 3,12 жълти и 0,27 червени. Това е с 0,74 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,13. В тези мачове домакините получават 1,54 жълти картона на мач, а гостите - 1,59. Средно има 27,5 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 44 в 116 мача с пълен списък със събития, 0,38 на мач.
Домакините са спечелили 40% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 33%, при 2,84 гола на мач. През 2026 Eddy Rosier има 7 приключили мача, с 3,43 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



