Статистика на съдията Espen Eskas
Картоните са от 151 мача с официална статистика.
Фауловете са от 151 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 167 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,57 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,68).
Въз основа на 151 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 49%
- Равен 17%
- Победа на госта 34%
3,14 гола на мач
Espen Eskas по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
EliteserienНорвегия | 89 | 3,13 | 3,06 | 0,08 | 20,0 | 0,13 |
UEFA Champions League | 23 | 3,55 | 3,45 | 0,09 | 21,1 | 0,26 |
UEFA Europa League | 15 | 5,38 | 5,23 | 0,15 | 23,0 | 0,40 |
UEFA Europa Conference League | 10 | 4,86 | 4,86 | 0,00 | 25,6 | 0,20 |
NM CupenНорвегия | 6 | - | - | - | - | 0,00 |
World Cup - Qualification Europe | 6 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 25,5 | 0,17 |
UEFA Nations League | 5 | 3,20 | 3,00 | 0,20 | 23,0 | 0,00 |
Euro Championship - Qualification | 2 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 16,0 | 0,50 |
Super League 1Гърция | 2 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 27,0 | 0,50 |
World Cup | 2 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 16,5 | 0,50 |
1. DivisionНорвегия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
1. DivisionКипър | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Euro Championship | 1 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | 31,0 | 0,00 |
FIFA Club World Cup | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 23,0 | 0,00 |
League CupОбединени арабски емирства | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Premier LeagueЕгипет | 1 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 29,0 | 0,00 |
Pro LeagueОбединени арабски емирства | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Espen Eskas по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 4,11 | 4,00 | 0,11 | 20,8 | 0,30 |
| 2025 | 23 | 3,00 | 2,86 | 0,14 | 23,1 | 0,35 |
| 2024 | 35 | 4,25 | 4,13 | 0,13 | 22,8 | 0,20 |
| 2023 | 24 | 3,30 | 3,22 | 0,09 | 20,0 | 0,13 |
| 2022 | 29 | 3,08 | 3,08 | 0,00 | 19,3 | 0,03 |
| 2021 | 27 | 3,17 | 3,13 | 0,04 | 19,1 | 0,11 |
| 2020 | 5 | 5,25 | 5,25 | 0,00 | 24,8 | 0,40 |
| 2019 | 4 | 4,50 | 4,50 | 0,00 | 29,0 | 0,00 |
Статистиката на съдията Espen Eskas обяснена
Espen Eskas е съдия от Норвегия с 167 приключили мача в нашите записи, от 16 юли 2019 до 30 окт 2026. Те обхващат 17 състезания, най-често Eliteserien (89).
В мачовете с официална статистика (151) средно има 3,57 картона на мач: 3,49 жълти и 0,08 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,68. В тези мачове домакините получават 1,55 жълти картона на мач, а гостите - 1,94. Средно има 21,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 30 в 167 мача с пълен списък със събития, 0,18 на мач.
Домакините са спечелили 49% от тези мачове, 17% са завършили наравно и гостите са спечелили 34%, при 3,14 гола на мач. През 2026 Espen Eskas има 20 приключили мача, с 4,11 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.
















