Статистика на съдията George Catalin Roman
Картоните са от 12 мача с официална статистика.
Фауловете са от 12 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 59 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,50 картона на мач, с 0,97 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,47).
Въз основа на 12 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 30%
- Равен 41%
- Победа на госта 29%
2,37 гола на мач
Последни мачове, ръководени от George Catalin Roman
George Catalin Roman по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Liga IIРумъния | 39 | - | - | - | - | 0,26 |
Liga IРумъния | 12 | 3,50 | 3,42 | 0,08 | 24,8 | 0,50 |
Cupa RomânieiРумъния | 8 | - | - | - | - | 0,13 |
George Catalin Roman по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 4,67 | 4,33 | 0,33 | 22,3 | 0,33 |
| 2025 | 8 | 2,67 | 2,67 | 0,00 | 27,3 | 0,38 |
| 2024 | 15 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 22,3 | 0,33 |
| 2023 | 13 | - | - | - | - | 0,08 |
| 2022 | 9 | - | - | - | - | 0,22 |
| 2021 | 5 | - | - | - | - | 0,20 |
| 2020 | 6 | - | - | - | - | 0,67 |
George Catalin Roman: съдийски рекорд в числа
George Catalin Roman е съдия от Румъния с 59 приключили мача в нашите записи, от 5 сеп 2020 до 2 ное 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Liga II (39).
В мачовете с официална статистика (12) средно има 3,50 картона на мач: 3,42 жълти и 0,08 червени. Това е с 0,97 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,47. В тези мачове домакините получават 1,50 жълти картона на мач, а гостите - 1,92. Средно има 24,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 17 в 59 мача с пълен списък със събития, 0,29 на мач.
Домакините са спечелили 30% от тези мачове, 41% са завършили наравно и гостите са спечелили 29%, при 2,37 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


