Статистика на съдията Gil Manzano
Картоните са от 31 мача с официална статистика.
Фауловете са от 31 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 31 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,77 картона на мач, с 1,32 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,45).
Въз основа на 31 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 39%
- Равен 19%
- Победа на госта 42%
2,71 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Gil Manzano
Gil Manzano по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
La LigaИспания | 19 | 6,21 | 5,89 | 0,32 | 23,1 | 0,37 |
UEFA Champions League | 5 | 4,20 | 4,20 | 0,00 | 20,6 | 0,20 |
Euro Championship - Qualification | 3 | 6,00 | 5,67 | 0,33 | 28,0 | 0,33 |
Copa del ReyИспания | 1 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 19,0 | 0,00 |
Euro Championship | 1 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | 29,0 | 0,00 |
Super CupИспания | 1 | 10,00 | 9,00 | 1,00 | 27,0 | 1,00 |
UEFA Europa League | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 24,0 | 0,00 |
Gil Manzano по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 28 | 5,75 | 5,50 | 0,25 | 22,9 | 0,32 |
| 2023 | 3 | 6,00 | 5,67 | 0,33 | 28,0 | 0,33 |
Статистиката на съдията Gil Manzano обяснена
Gil Manzano е съдия от Испания с 31 приключили мача в нашите записи, от 17 юни 2023 до 25 май 2025. Те обхващат 7 състезания, най-често La Liga (19).
В мачовете с официална статистика (31) средно има 5,77 картона на мач: 5,52 жълти и 0,26 червени. Това е с 1,32 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,45. В тези мачове домакините получават 2,71 жълти картона на мач, а гостите - 2,81. Средно има 23,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 10 в 31 мача с пълен списък със събития, 0,32 на мач.
Домакините са спечелили 39% от тези мачове, 19% са завършили наравно и гостите са спечелили 42%, при 2,71 гола на мач. През 2024 Gil Manzano има 28 приключили мача, с 5,75 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.






