Статистика на съдията Giuseppe Mucera
Картоните са от 27 мача с официална статистика.
Фауловете са от 27 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 81 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,19 картона на мач, с 1,04 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,23).
Въз основа на 27 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 46%
- Равен 26%
- Победа на госта 28%
2,28 гола на мач
Предстоящи мачове с Giuseppe Mucera
Последни мачове, ръководени от Giuseppe Mucera
Giuseppe Mucera по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Serie C - Girone CИталия | 21 | - | - | - | - | 0,14 |
Serie BИталия | 19 | 3,47 | 3,21 | 0,26 | 24,4 | 0,11 |
Serie C - Girone BИталия | 16 | - | - | - | - | 0,31 |
Serie C - Girone AИталия | 13 | - | - | - | - | 0,15 |
Serie AИталия | 5 | 2,60 | 2,60 | 0,00 | 24,0 | 0,20 |
Coppa ItaliaИталия | 3 | 2,33 | 1,67 | 0,67 | 23,7 | 0,33 |
Serie C - Promotion - Play-offsИталия | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
Serie C - Relegation - Play-offsИталия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Giuseppe Mucera по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 2,86 | 2,86 | 0,00 | 20,7 | 0,00 |
| 2025 | 20 | 3,30 | 2,95 | 0,35 | 25,4 | 0,20 |
| 2024 | 18 | - | - | - | - | 0,22 |
| 2023 | 14 | - | - | - | - | 0,36 |
| 2022 | 12 | - | - | - | - | 0,08 |
| 2021 | 10 | - | - | - | - | 0,10 |
Giuseppe Mucera: съдийски рекорд в числа
Giuseppe Mucera е съдия от Италия с 81 приключили мача в нашите записи, от 11 сеп 2021 до 1 ное 2026. Те обхващат 8 състезания, най-често Serie C - Girone C (21).
В мачовете с официална статистика (27) средно има 3,19 картона на мач: 2,93 жълти и 0,26 червени. Това е с 1,04 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,23. В тези мачове домакините получават 1,26 жълти картона на мач, а гостите - 1,67. Средно има 24,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 15 в 81 мача с пълен списък със събития, 0,19 на мач.
Домакините са спечелили 46% от тези мачове, 26% са завършили наравно и гостите са спечелили 28%, при 2,28 гола на мач. През 2026 Giuseppe Mucera има 7 приключили мача, с 2,86 картона на мач. Следващият назначен мач е Padova - Empoli на 7 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.







