Статистика на съдията Harm Osmers
Картоните са от 189 мача с официална статистика.
Фауловете са от 189 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 197 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,38 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,30).
Въз основа на 188 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 52%
- Равен 19%
- Победа на госта 29%
2,98 гола на мач
Предстоящи мачове с Harm Osmers
Последни мачове, ръководени от Harm Osmers
Harm Osmers по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
BundesligaГермания | 91 | 3,95 | 3,78 | 0,16 | 22,2 | 0,29 |
2. BundesligaГермания | 34 | 4,24 | 3,97 | 0,26 | 23,4 | 0,09 |
UEFA Europa League | 19 | 5,40 | 5,27 | 0,13 | 22,7 | 0,26 |
DFB PokalГермания | 12 | 4,55 | 4,18 | 0,36 | 21,9 | 0,33 |
Super League 1Гърция | 8 | 5,50 | 5,38 | 0,13 | 24,3 | 0,38 |
3. LigaГермания | 7 | 4,86 | 4,57 | 0,29 | 23,6 | 0,14 |
UEFA Europa Conference League | 7 | 4,83 | 4,67 | 0,17 | 25,7 | 0,14 |
UEFA Nations League | 6 | 5,83 | 5,50 | 0,33 | 22,3 | 0,17 |
Pro LeagueСаудитска Арабия | 4 | 3,25 | 3,25 | 0,00 | 25,0 | 0,75 |
UEFA Champions League | 3 | 7,00 | 6,50 | 0,50 | 25,5 | 0,33 |
World Cup - Qualification Europe | 2 | 6,50 | 6,00 | 0,50 | 30,0 | 0,00 |
Euro Championship - Qualification | 1 | 7,00 | 6,00 | 1,00 | 23,0 | 0,00 |
J1 LeagueЯпония | 1 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 13,0 | 0,00 |
Super CupГермания | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 26,0 | 0,00 |
VirsligaЛатвия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Harm Osmers по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 1 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 13,0 | 0,00 |
| 2026 | 8 | 4,50 | 4,25 | 0,25 | 20,5 | 0,13 |
| 2025 | 28 | 5,07 | 4,93 | 0,15 | 21,7 | 0,32 |
| 2024 | 36 | 4,67 | 4,44 | 0,22 | 22,9 | 0,31 |
| 2023 | 35 | 4,31 | 4,00 | 0,31 | 21,4 | 0,14 |
| 2022 | 31 | 5,21 | 4,93 | 0,28 | 24,6 | 0,26 |
| 2021 | 32 | 3,28 | 3,21 | 0,07 | 22,2 | 0,25 |
| 2020 | 26 | 3,71 | 3,54 | 0,17 | 25,9 | 0,23 |
Статистиката на съдията Harm Osmers обяснена
Harm Osmers е съдия от Германия с 197 приключили мача в нашите записи, от 5 сеп 2020 до 28 окт 2026. Те обхващат 15 състезания, най-често Bundesliga (91).
В мачовете с официална статистика (189) средно има 4,38 картона на мач: 4,17 жълти и 0,21 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,30. В тези мачове домакините получават 1,96 жълти картона на мач, а гостите - 2,21. Средно има 22,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 48 в 197 мача с пълен списък със събития, 0,24 на мач.
Домакините са спечелили 52% от тези мачове, 19% са завършили наравно и гостите са спечелили 29%, при 2,98 гола на мач. Следващият назначен мач е Borussia Dortmund - SV Elversberg на 7 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.














