Статистика на съдията Harry Wager
Картоните са от 10 мача с официална статистика.
Фауловете са от 10 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 71 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,50 картона на мач, с 0,59 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,91).
Въз основа на 10 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 49%
- Равен 23%
- Победа на госта 28%
3,03 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Harry Wager
Harry Wager по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
National League - SouthАнглия | 50 | - | - | - | - | 0,40 |
League TwoАнглия | 8 | 4,43 | 4,43 | 0,00 | 22,4 | 0,25 |
National LeagueАнглия | 6 | - | - | - | - | 0,50 |
League OneАнглия | 3 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 23,5 | 0,33 |
National League - NorthАнглия | 2 | - | - | - | - | 1,00 |
FA CupАнглия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
League CupАнглия | 1 | 6,00 | 5,00 | 1,00 | 22,0 | 0,00 |
Harry Wager по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 6,00 | 5,00 | 1,00 | 22,0 | 0,00 |
| 2025 | 12 | 4,33 | 4,33 | 0,00 | 22,7 | 0,42 |
| 2024 | 15 | - | - | - | - | 0,33 |
| 2023 | 18 | - | - | - | - | 0,44 |
| 2022 | 23 | - | - | - | - | 0,43 |
Harry Wager: съдийски рекорд в числа
Harry Wager е съдия от Англия с 71 приключили мача в нашите записи, от 6 авг 2022 до 1 сеп 2026. Те обхващат 7 състезания, най-често National League - South (50).
В мачовете с официална статистика (10) средно има 4,50 картона на мач: 4,40 жълти и 0,10 червени. Това е с 0,59 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,91. В тези мачове домакините получават 2,00 жълти картона на мач, а гостите - 2,40. Средно има 22,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 28 в 71 мача с пълен списък със събития, 0,39 на мач.
Домакините са спечелили 49% от тези мачове, 23% са завършили наравно и гостите са спечелили 28%, при 3,03 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.






