Статистика на съдията Hayato Shimizu
Картоните са от 110 мача с официална статистика.
Фауловете са от 110 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 172 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
2,43 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (2,55).
Въз основа на 110 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 42%
- Равен 29%
- Победа на госта 29%
2,66 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Hayato Shimizu
Hayato Shimizu по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
J1 LeagueЯпония | 110 | 2,43 | 2,29 | 0,14 | 19,4 | 0,16 |
J2 LeagueЯпония | 34 | - | - | - | - | 0,06 |
J-League CupЯпония | 16 | - | - | - | - | 0,25 |
Emperor CupЯпония | 12 | - | - | - | - | 0,17 |
Hayato Shimizu по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 4 | 2,50 | 2,25 | 0,25 | 18,3 | 0,00 |
| 2026 | 10 | 3,20 | 3,10 | 0,10 | 19,4 | 0,00 |
| 2025 | 28 | 2,20 | 2,07 | 0,13 | 19,2 | 0,11 |
| 2024 | 32 | 2,81 | 2,67 | 0,14 | 22,5 | 0,22 |
| 2023 | 32 | 2,59 | 2,41 | 0,18 | 20,7 | 0,19 |
| 2022 | 33 | 2,05 | 1,86 | 0,18 | 17,6 | 0,09 |
| 2021 | 32 | 1,94 | 1,94 | 0,00 | 16,9 | 0,22 |
| 2020 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Hayato Shimizu обяснена
Hayato Shimizu е съдия от Япония с 172 приключили мача в нашите записи, от 20 дек 2020 до 25 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често J1 League (110).
В мачовете с официална статистика (110) средно има 2,43 картона на мач: 2,29 жълти и 0,14 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 2,55. В тези мачове домакините получават 1,22 жълти картона на мач, а гостите - 1,07. Средно има 19,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 26 в 172 мача с пълен списък със събития, 0,15 на мач.
Домакините са спечелили 42% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 29%, при 2,66 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



