Статистика на съдията Jon Ander Gonzalez Esteban
Картоните са от 139 мача с официална статистика.
Фауловете са от 139 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 143 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,77 картона на мач, с 0,37 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (5,14).
Въз основа на 139 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 39%
- Равен 32%
- Победа на госта 29%
2,36 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Jon Ander Gonzalez Esteban
Jon Ander Gonzalez Esteban по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Segunda DivisiónИспания | 132 | 4,67 | 4,38 | 0,29 | 25,4 | 0,27 |
Copa del ReyИспания | 6 | 8,00 | 7,50 | 0,50 | 30,5 | 0,33 |
La LigaИспания | 5 | 6,20 | 5,80 | 0,40 | 22,8 | 0,20 |
Jon Ander Gonzalez Esteban по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 6,20 | 5,80 | 0,40 | 22,8 | 0,20 |
| 2025 | 22 | 4,55 | 4,27 | 0,27 | 25,2 | 0,32 |
| 2024 | 25 | 4,67 | 4,42 | 0,25 | 23,5 | 0,40 |
| 2023 | 24 | 4,96 | 4,61 | 0,35 | 26,0 | 0,21 |
| 2022 | 23 | 4,95 | 4,64 | 0,32 | 22,6 | 0,13 |
| 2021 | 22 | 4,91 | 4,77 | 0,14 | 26,6 | 0,23 |
| 2020 | 22 | 4,24 | 3,81 | 0,43 | 29,8 | 0,36 |
Jon Ander Gonzalez Esteban: съдийски рекорд в числа
Jon Ander Gonzalez Esteban е съдия от Испания с 143 приключили мача в нашите записи, от 13 сеп 2020 до 2 ное 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Segunda División (132).
В мачовете с официална статистика (139) средно има 4,77 картона на мач: 4,47 жълти и 0,29 червени. Това е с 0,37 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,14. В тези мачове домакините получават 2,29 жълти картона на мач, а гостите - 2,18. Средно има 25,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 39 в 143 мача с пълен списък със събития, 0,27 на мач.
Домакините са спечелили 39% от тези мачове, 32% са завършили наравно и гостите са спечелили 29%, при 2,36 гола на мач. През 2026 Jon Ander Gonzalez Esteban има 5 приключили мача, с 6,20 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


