Статистика на съдията José Mendonça
Картоните са от 27 мача с официална статистика.
Фауловете са от 27 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 79 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,89 картона на мач, с 0,25 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (5,14).
Въз основа на 27 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 52%
- Равен 29%
- Победа на госта 19%
2,52 гола на мач
Последни мачове, ръководени от José Mendonça
José Mendonça по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Paranaense - 1Бразилия | 26 | - | - | - | - | 0,27 |
Serie BБразилия | 22 | 5,00 | 4,50 | 0,50 | 25,4 | 0,41 |
Serie CБразилия | 20 | - | - | - | - | 0,20 |
Copa Do BrasilБразилия | 5 | 4,50 | 4,00 | 0,50 | 26,0 | 0,20 |
Serie AБразилия | 3 | 4,33 | 4,33 | 0,00 | 28,0 | 0,33 |
Serie DБразилия | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
José Mendonça по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | - | - | - | - | 0,40 |
| 2024 | 5 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2023 | 21 | 5,57 | 4,86 | 0,71 | 24,4 | 0,33 |
| 2022 | 27 | 4,64 | 4,36 | 0,27 | 25,3 | 0,33 |
| 2021 | 16 | 4,67 | 4,22 | 0,44 | 27,3 | 0,19 |
Статистиката на съдията José Mendonça обяснена
José Mendonça е съдия от Бразилия с 79 приключили мача в нашите записи, от 11 мар 2021 до 18 май 2025. Те обхващат 6 състезания, най-често Paranaense - 1 (26).
В мачовете с официална статистика (27) средно има 4,89 картона на мач: 4,44 жълти и 0,44 червени. Това е с 0,25 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,14. В тези мачове домакините получават 2,07 жълти картона на мач, а гостите - 2,37. Средно има 25,7 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 23 в 79 мача с пълен списък със събития, 0,29 на мач.
Домакините са спечелили 52% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 19%, при 2,52 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





