Статистика на съдията Juan Ignacio Lara Luco
Картоните са от 77 мача с официална статистика.
Фауловете са от 77 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 117 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,47 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (5,68).
Въз основа на 77 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 52%
- Равен 17%
- Победа на госта 31%
2,92 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Juan Ignacio Lara Luco
Juan Ignacio Lara Luco по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Primera DivisiónЧили | 76 | 5,48 | 5,12 | 0,36 | 23,4 | 0,33 |
Primera BЧили | 15 | - | - | - | - | 0,47 |
Copa ChileЧили | 13 | - | - | - | - | 0,31 |
USL League OneСАЩ | 4 | - | - | - | - | 0,50 |
MLS Next ProСАЩ | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
Segunda DivisiónЧили | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
CONMEBOL Sudamericana | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 18,0 | 0,00 |
Primera DivisiónБоливия | 1 | 6,00 | 5,00 | 1,00 | 29,0 | 0,00 |
US Open CupСАЩ | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
USL ChampionshipСАЩ | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
Juan Ignacio Lara Luco по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 5,50 | 5,14 | 0,36 | 21,9 | 0,33 |
| 2025 | 17 | 5,91 | 5,55 | 0,36 | 23,4 | 0,35 |
| 2024 | 26 | 5,35 | 5,06 | 0,29 | 23,4 | 0,27 |
| 2023 | 23 | 5,18 | 4,64 | 0,55 | 23,8 | 0,35 |
| 2022 | 21 | 6,47 | 6,00 | 0,47 | 24,7 | 0,24 |
| 2021 | 13 | 3,78 | 3,67 | 0,11 | 23,7 | 0,46 |
| 2020 | 2 | - | - | - | - | 1,00 |
Статистиката на съдията Juan Ignacio Lara Luco обяснена
Juan Ignacio Lara Luco е съдия от Чили с 117 приключили мача в нашите записи, от 27 мар 2021 до 25 окт 2026. Те обхващат 10 състезания, най-често Primera División (76).
В мачовете с официална статистика (77) средно има 5,47 картона на мач: 5,10 жълти и 0,36 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,68. В тези мачове домакините получават 2,39 жълти картона на мач, а гостите - 2,71. Средно има 23,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 39 в 117 мача с пълен списък със събития, 0,33 на мач.
Домакините са спечелили 52% от тези мачове, 17% са завършили наравно и гостите са спечелили 31%, при 2,92 гола на мач. През 2026 Juan Ignacio Lara Luco има 15 приключили мача, с 5,50 картона на мач. Следващият назначен мач е Nublense - Colo Colo на 8 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.









