Статистика на съдията Konstantinos Tsetsilas
Картоните са от 22 мача с официална статистика.
Фауловете са от 22 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 52 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
6,18 картона на мач, с 0,87 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (5,31).
Въз основа на 22 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 40%
- Равен 29%
- Победа на госта 31%
2,15 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Konstantinos Tsetsilas
Konstantinos Tsetsilas по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super League 2Гърция | 24 | - | - | - | - | 0,13 |
Super League 1Гърция | 23 | 6,18 | 5,82 | 0,36 | 27,1 | 0,22 |
CupГърция | 5 | - | - | - | - | 0,40 |
Konstantinos Tsetsilas по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | 32,7 | 0,00 |
| 2024 | 9 | 7,50 | 6,50 | 1,00 | 25,7 | 0,11 |
| 2023 | 9 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | 29,3 | 0,33 |
| 2022 | 11 | 3,25 | 3,00 | 0,25 | 21,0 | 0,27 |
| 2021 | 15 | 5,00 | 4,67 | 0,33 | 28,3 | 0,20 |
| 2020 | 5 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Konstantinos Tsetsilas обяснена
Konstantinos Tsetsilas е съдия от Гърция с 52 приключили мача в нашите записи, от 16 яну 2021 до 31 окт 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Super League 2 (24).
В мачовете с официална статистика (22) средно има 6,18 картона на мач: 5,82 жълти и 0,36 червени. Това е с 0,87 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,31. В тези мачове домакините получават 2,55 жълти картона на мач, а гостите - 3,27. Средно има 27,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 10 в 52 мача с пълен списък със събития, 0,19 на мач.
Домакините са спечелили 40% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 31%, при 2,15 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


