Статистика на съдията Luca Piccolo
Картоните са от 90 мача с официална статистика.
Фауловете са от 90 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 130 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,26 картона на мач, с 0,38 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,88).
Въз основа на 90 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 42%
- Равен 29%
- Победа на госта 29%
2,95 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Luca Piccolo
Luca Piccolo по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super LeagueШвейцария | 90 | 5,26 | 5,00 | 0,26 | 27,0 | 0,36 |
Challenge LeagueШвейцария | 32 | - | - | - | - | 0,34 |
Schweizer CupШвейцария | 8 | - | - | - | - | 0,25 |
Luca Piccolo по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 4,50 | 4,25 | 0,25 | 29,3 | 0,50 |
| 2025 | 21 | 6,33 | 5,73 | 0,60 | 27,7 | 0,43 |
| 2024 | 20 | 5,21 | 5,07 | 0,14 | 26,7 | 0,45 |
| 2023 | 20 | 4,67 | 4,47 | 0,20 | 25,0 | 0,20 |
| 2022 | 21 | 5,79 | 5,50 | 0,29 | 26,0 | 0,24 |
| 2021 | 25 | 5,14 | 4,93 | 0,21 | 28,8 | 0,40 |
| 2020 | 19 | 4,57 | 4,50 | 0,07 | 27,1 | 0,32 |
Статистиката на съдията Luca Piccolo обяснена
Luca Piccolo е съдия от Швейцария с 130 приключили мача в нашите записи, от 13 сеп 2020 до 31 окт 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Super League (90).
В мачовете с официална статистика (90) средно има 5,26 картона на мач: 5,00 жълти и 0,26 червени. Това е с 0,38 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,88. В тези мачове домакините получават 2,29 жълти картона на мач, а гостите - 2,71. Средно има 27,0 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 45 в 130 мача с пълен списък със събития, 0,35 на мач.
Домакините са спечелили 42% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 29%, при 2,95 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


