Статистика на съдията Ma Ning
Картоните са от 102 мача с официална статистика.
Фауловете са от 102 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 114 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,43 картона на мач, с 0,68 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,75).
Въз основа на 102 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 48%
- Равен 26%
- Победа на госта 26%
3,01 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Ma Ning
Ma Ning по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super LeagueКитай | 49 | 4,69 | 4,27 | 0,42 | 27,2 | 0,22 |
AFC Champions League Elite | 32 | 4,66 | 4,31 | 0,34 | 25,1 | 0,22 |
World Cup - Qualification Asia | 14 | 3,75 | 3,50 | 0,25 | 22,1 | 0,36 |
Asian Cup | 5 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 26,8 | 1,00 |
League OneКитай | 3 | - | - | - | - | 1,00 |
AFC Champions League Two | 2 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 19,0 | 0,00 |
FA CupКитай | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Pro LeagueОбединени арабски емирства | 2 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 27,0 | 1,50 |
Asian Cup - Qualification | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
FIFA Club World Cup | 1 | 1,00 | 0,00 | 1,00 | 10,0 | 0,00 |
Friendlies | 1 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 16,0 | 0,00 |
Super CupКитай | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
World Cup | 1 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 17,0 | 0,00 |
Ma Ning по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 | 5,00 | 4,64 | 0,36 | 22,1 | 0,25 |
| 2025 | 9 | 4,88 | 4,63 | 0,25 | 26,5 | 0,44 |
| 2024 | 24 | 4,05 | 3,73 | 0,32 | 25,4 | 0,25 |
| 2023 | 29 | 5,11 | 4,67 | 0,44 | 26,3 | 0,31 |
| 2022 | 27 | 3,84 | 3,48 | 0,36 | 25,1 | 0,30 |
| 2021 | 7 | 3,60 | 3,60 | 0,00 | 29,6 | 0,43 |
| 2019 | 2 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 27,0 | 0,00 |
Ma Ning: съдийски рекорд в числа
Ma Ning е съдия от Китай с 114 приключили мача в нашите записи, от 13 юни 2017 до 26 окт 2026. Те обхващат 13 състезания, най-често Super League (49).
В мачовете с официална статистика (102) средно има 4,43 картона на мач: 4,09 жълти и 0,34 червени. Това е с 0,68 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,75. В тези мачове домакините получават 1,88 жълти картона на мач, а гостите - 2,21. Средно има 25,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 34 в 114 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 48% от тези мачове, 26% са завършили наравно и гостите са спечелили 26%, при 3,01 гола на мач. През 2026 Ma Ning има 16 приключили мача, с 5,00 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.












