Статистика на съдията Marcin Kochanek
Картоните са от 30 мача с официална статистика.
Фауловете са от 30 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 98 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,10 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,25).
Въз основа на 30 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 51%
- Равен 23%
- Победа на госта 26%
2,94 гола на мач
Предстоящи мачове с Marcin Kochanek
Последни мачове, ръководени от Marcin Kochanek
Marcin Kochanek по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
I LigaПолша | 42 | - | - | - | - | 0,45 |
EkstraklasaПолша | 30 | 4,03 | 3,86 | 0,17 | 22,8 | 0,33 |
II Liga - EastПолша | 21 | - | - | - | - | 0,19 |
CupПолша | 5 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 22,0 | 0,20 |
Marcin Kochanek по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 5,00 | 4,67 | 0,33 | 21,7 | 0,40 |
| 2025 | 11 | 4,00 | 3,80 | 0,20 | 20,6 | 0,45 |
| 2024 | 20 | 3,45 | 3,36 | 0,09 | 20,2 | 0,15 |
| 2023 | 20 | 5,29 | 5,00 | 0,29 | 29,4 | 0,55 |
| 2022 | 17 | 3,25 | 3,25 | 0,00 | 21,8 | 0,35 |
| 2021 | 13 | - | - | - | - | 0,31 |
| 2020 | 12 | - | - | - | - | 0,25 |
Статистиката на съдията Marcin Kochanek обяснена
Marcin Kochanek е съдия от Полша с 98 приключили мача в нашите записи, от 5 сеп 2020 до 25 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често I Liga (42).
В мачовете с официална статистика (30) средно има 4,10 картона на мач: 3,93 жълти и 0,17 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,25. В тези мачове домакините получават 2,07 жълти картона на мач, а гостите - 1,87. Средно има 22,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 34 в 98 мача с пълен списък със събития, 0,35 на мач.
Домакините са спечелили 51% от тези мачове, 23% са завършили наравно и гостите са спечелили 26%, при 2,94 гола на мач. Следващият назначен мач е Motor Lublin - Wisla Plock на 6 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



