Статистика на съдията Mario Melero Lopez
Картоните са от 100 мача с официална статистика.
Фауловете са от 100 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 108 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,16 картона на мач, с 0,87 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (5,03).
Въз основа на 100 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 36%
- Равен 27%
- Победа на госта 37%
2,48 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Mario Melero Lopez
Mario Melero Lopez по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
La LigaИспания | 89 | 4,12 | 4,02 | 0,10 | 26,6 | 0,28 |
Copa del ReyИспания | 16 | 4,45 | 4,36 | 0,09 | 28,1 | 0,00 |
Primera División FemeninaИспания | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
1. DivisionКипър | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Mario Melero Lopez по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
| 2024 | 23 | 4,14 | 4,00 | 0,14 | 25,4 | 0,43 |
| 2023 | 20 | 4,67 | 4,61 | 0,06 | 26,3 | 0,05 |
| 2022 | 23 | 3,90 | 3,70 | 0,20 | 25,1 | 0,13 |
| 2021 | 19 | 4,05 | 4,00 | 0,05 | 26,3 | 0,37 |
| 2020 | 21 | 4,10 | 4,05 | 0,05 | 30,5 | 0,19 |
Статистиката на съдията Mario Melero Lopez обяснена
Mario Melero Lopez е съдия от Испания с 108 приключили мача в нашите записи, от 13 сеп 2020 до 31 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често La Liga (89).
В мачовете с официална статистика (100) средно има 4,16 картона на мач: 4,06 жълти и 0,10 червени. Това е с 0,87 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,03. В тези мачове домакините получават 1,90 жълти картона на мач, а гостите - 2,16. Средно има 26,7 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 26 в 108 мача с пълен списък със събития, 0,24 на мач.
Домакините са спечелили 36% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 37%, при 2,48 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



