Статистика на съдията Matthew Corlett
Картоните са от 87 мача с официална статистика.
Фауловете са от 87 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 118 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,66 картона на мач, с 0,65 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,01).
Въз основа на 87 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 41%
- Равен 19%
- Победа на госта 40%
2,83 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Matthew Corlett
Matthew Corlett по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
League TwoАнглия | 38 | 5,05 | 4,86 | 0,19 | 21,5 | 0,11 |
League OneАнглия | 35 | 4,91 | 4,77 | 0,14 | 23,7 | 0,06 |
National LeagueАнглия | 17 | - | - | - | - | 0,06 |
National League - NorthАнглия | 9 | - | - | - | - | 0,22 |
ChampionshipАнглия | 7 | 3,29 | 3,14 | 0,14 | 20,0 | 0,29 |
FA CupАнглия | 7 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 25,0 | 0,29 |
League CupАнглия | 5 | 2,80 | 2,60 | 0,20 | 19,6 | 0,00 |
Matthew Corlett по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 3,75 | 3,75 | 0,00 | 20,5 | 0,40 |
| 2025 | 37 | 4,62 | 4,46 | 0,16 | 23,5 | 0,08 |
| 2024 | 25 | 4,65 | 4,57 | 0,09 | 21,8 | 0,08 |
| 2023 | 23 | 5,00 | 4,73 | 0,27 | 21,1 | 0,09 |
| 2022 | 18 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 19,0 | 0,06 |
| 2021 | 7 | - | - | - | - | 0,29 |
| 2020 | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
Статистиката на съдията Matthew Corlett обяснена
Matthew Corlett е съдия от Англия с 118 приключили мача в нашите записи, от 24 окт 2020 до 3 ное 2026. Те обхващат 7 състезания, най-често League Two (38).
В мачовете с официална статистика (87) средно има 4,66 картона на мач: 4,49 жълти и 0,16 червени. Това е с 0,65 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,01. В тези мачове домакините получават 2,07 жълти картона на мач, а гостите - 2,43. Средно има 22,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 13 в 118 мача с пълен списък със събития, 0,11 на мач.
Домакините са спечелили 41% от тези мачове, 19% са завършили наравно и гостите са спечелили 40%, при 2,83 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.






