Статистика на съдията Muhammad Taqi
Картоните са от 22 мача с официална статистика.
Фауловете са от 22 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 22 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,50 картона на мач, с 0,85 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,65).
Въз основа на 22 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 36%
- Равен 18%
- Победа на госта 46%
2,73 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Muhammad Taqi
Muhammad Taqi по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
AFC Champions League Elite | 12 | 4,17 | 4,00 | 0,17 | 28,5 | 0,33 |
Super LeagueКитай | 5 | 6,00 | 5,80 | 0,20 | 23,8 | 0,40 |
World Cup - Qualification Asia | 5 | 3,80 | 3,60 | 0,20 | 26,6 | 0,20 |
Muhammad Taqi по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 23,0 | 1,00 |
| 2025 | 3 | 7,67 | 7,33 | 0,33 | 27,3 | 0,33 |
| 2024 | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 14,0 | 0,00 |
| 2019 | 3 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 28,0 | 0,33 |
| 2018 | 11 | 4,09 | 3,82 | 0,27 | 28,1 | 0,36 |
| 2017 | 3 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 27,3 | 0,00 |
Статистиката на съдията Muhammad Taqi обяснена
Muhammad Taqi е съдия от Китай с 22 приключили мача в нашите записи, от 6 окт 2016 до 18 окт 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често AFC Champions League Elite (12).
В мачовете с официална статистика (22) средно има 4,50 картона на мач: 4,32 жълти и 0,18 червени. Това е с 0,85 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,65. В тези мачове домакините получават 1,77 жълти картона на мач, а гостите - 2,55. Средно има 27,0 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 7 в 22 мача с пълен списък със събития, 0,32 на мач.
Домакините са спечелили 36% от тези мачове, 18% са завършили наравно и гостите са спечелили 46%, при 2,73 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


