Статистика на съдията Natalie Simon
Картоните са от 14 мача с официална статистика.
Фауловете са от 14 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 66 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
2,43 картона на мач, с 1,44 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,87).
Въз основа на 14 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 54%
- Равен 20%
- Победа на госта 26%
3,14 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Natalie Simon
Natalie Simon по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
USL ChampionshipСАЩ | 43 | - | - | - | - | 0,14 |
Major League SoccerСАЩ | 9 | 2,89 | 2,78 | 0,11 | 25,3 | 0,44 |
MLS Next ProСАЩ | 4 | - | - | - | - | 0,75 |
Friendlies | 2 | 2,50 | 2,50 | 0,00 | 30,0 | 0,00 |
US Open CupСАЩ | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
World Cup - Qualification CONCACAF | 2 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 26,0 | 0,50 |
CONCACAF Champions League | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 20,0 | 0,00 |
CONCACAF Nations League | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
NWSL WomenСАЩ | 1 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 11,0 | 0,00 |
USL League OneСАЩ | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Natalie Simon по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 | 1,50 | 1,50 | 0,00 | 24,3 | 0,11 |
| 2025 | 17 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 23,0 | 0,29 |
| 2024 | 10 | 2,60 | 2,40 | 0,20 | 26,0 | 0,40 |
| 2023 | 10 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 24,5 | 0,20 |
| 2022 | 11 | - | - | - | - | 0,18 |
| 2021 | 9 | - | - | - | - | 0,22 |
Статистиката на съдията Natalie Simon обяснена
Natalie Simon е съдия от САЩ с 66 приключили мача в нашите записи, от 3 май 2021 до 4 окт 2026. Те обхващат 10 състезания, най-често USL Championship (43).
В мачовете с официална статистика (14) средно има 2,43 картона на мач: 2,36 жълти и 0,07 червени. Това е с 1,44 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,87. В тези мачове домакините получават 1,07 жълти картона на мач, а гостите - 1,29. Средно има 24,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 16 в 66 мача с пълен списък със събития, 0,24 на мач.
Домакините са спечелили 54% от тези мачове, 20% са завършили наравно и гостите са спечелили 26%, при 3,14 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.









