Статистика на съдията Oguzhan Cakir
Картоните са от 89 мача с официална статистика.
Фауловете са от 88 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 123 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,31 картона на мач, с 0,46 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,77).
Въз основа на 89 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 38%
- Равен 30%
- Победа на госта 32%
2,58 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Oguzhan Cakir
Oguzhan Cakir по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Süper LigТурция | 52 | 4,42 | 4,25 | 0,17 | 26,4 | 0,33 |
1. LigТурция | 39 | 4,17 | 4,08 | 0,08 | 27,9 | 0,13 |
2. LigТурция | 11 | - | - | - | - | 0,18 |
Türkiye KupasıТурция | 8 | - | - | - | - | 1,13 |
UEFA U17 Championship | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
3. Lig - Group 1Турция | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
3. Lig - Group 3Турция | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
UEFA Europa Conference League | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
3. Lig - Group 2Турция | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
3. Lig - Play-offsТурция | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Champions League | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | - | 1,00 |
UEFA Youth League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Oguzhan Cakir по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12 | 5,14 | 4,86 | 0,29 | 28,2 | 0,33 |
| 2025 | 27 | 4,20 | 4,08 | 0,12 | 29,1 | 0,19 |
| 2024 | 25 | 4,54 | 4,46 | 0,08 | 24,4 | 0,44 |
| 2023 | 17 | 4,31 | 4,08 | 0,23 | 24,5 | 0,06 |
| 2022 | 15 | 4,00 | 3,88 | 0,13 | 30,1 | 0,13 |
| 2021 | 14 | 4,00 | 3,91 | 0,09 | 27,9 | 0,36 |
| 2020 | 12 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 27,0 | 0,67 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Oguzhan Cakir: съдийски рекорд в числа
Oguzhan Cakir е съдия от Турция с 123 приключили мача в нашите записи, от 10 сеп 2019 до 31 окт 2026. Те обхващат 12 състезания, най-често Süper Lig (52).
В мачовете с официална статистика (89) средно има 4,31 картона на мач: 4,18 жълти и 0,13 червени. Това е с 0,46 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,77. В тези мачове домакините получават 2,01 жълти картона на мач, а гостите - 2,17. Средно има 27,0 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 36 в 123 мача с пълен списък със събития, 0,29 на мач.
Домакините са спечелили 38% от тези мачове, 30% са завършили наравно и гостите са спечелили 32%, при 2,58 гола на мач. През 2026 Oguzhan Cakir има 12 приключили мача, с 5,14 картона на мач. Следващият назначен мач е Alanyaspor - Trabzonspor на 8 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.











