Статистика на съдията Pawel Malec
Картоните са от 63 мача с официална статистика.
Фауловете са от 63 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 122 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,65 картона на мач, с 0,27 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,38).
Въз основа на 63 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 43%
- Равен 24%
- Победа на госта 33%
2,73 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Pawel Malec
Pawel Malec по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
EkstraklasaПолша | 63 | 4,65 | 4,43 | 0,22 | 22,8 | 0,30 |
I LigaПолша | 52 | - | - | - | - | 0,33 |
CupПолша | 5 | - | - | - | - | 0,20 |
II Liga - EastПолша | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Pawel Malec по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 4,67 | 4,67 | 0,00 | 23,7 | 0,33 |
| 2025 | 19 | 3,15 | 3,08 | 0,08 | 19,5 | 0,26 |
| 2024 | 23 | 4,08 | 3,92 | 0,17 | 22,9 | 0,35 |
| 2023 | 22 | 4,90 | 4,60 | 0,30 | 21,6 | 0,50 |
| 2022 | 22 | 4,79 | 4,64 | 0,14 | 21,9 | 0,14 |
| 2021 | 20 | 6,64 | 6,09 | 0,55 | 28,4 | 0,25 |
| 2020 | 13 | - | - | - | - | 0,31 |
Статистиката на съдията Pawel Malec обяснена
Pawel Malec е съдия от Полша с 122 приключили мача в нашите записи, от 19 сеп 2020 до 24 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Ekstraklasa (63).
В мачовете с официална статистика (63) средно има 4,65 картона на мач: 4,43 жълти и 0,22 червени. Това е с 0,27 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,38. В тези мачове домакините получават 2,22 жълти картона на мач, а гостите - 2,21. Средно има 22,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 37 в 122 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 43% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 33%, при 2,73 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



