Статистика на съдията Ramachandran Venkatesh
Картоните са от 60 мача с официална статистика.
Фауловете са от 60 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 65 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,85 картона на мач, с 0,59 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,26).
Въз основа на 60 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 45%
- Равен 18%
- Победа на госта 37%
2,80 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Ramachandran Venkatesh
Ramachandran Venkatesh по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Indian Super LeagueИндия | 60 | 4,83 | 4,66 | 0,17 | 21,4 | 0,18 |
I-LeagueИндия | 4 | - | - | - | - | 0,25 |
AFC Champions League Two | 1 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 24,0 | 0,00 |
Ramachandran Venkatesh по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 28,0 | 1,00 |
| 2025 | 10 | 5,63 | 5,63 | 0,00 | 22,4 | 0,10 |
| 2024 | 17 | 4,94 | 4,76 | 0,18 | 21,3 | 0,29 |
| 2023 | 12 | 5,58 | 5,25 | 0,33 | 20,6 | 0,25 |
| 2022 | 10 | 3,90 | 3,80 | 0,10 | 18,0 | 0,00 |
| 2021 | 14 | 4,18 | 4,09 | 0,09 | 23,7 | 0,07 |
| 2020 | 1 | 5,00 | 4,00 | 1,00 | 27,0 | 1,00 |
Статистиката на съдията Ramachandran Venkatesh обяснена
Ramachandran Venkatesh е съдия от Индия с 65 приключили мача в нашите записи, от 21 ное 2020 до 25 окт 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Indian Super League (60).
В мачовете с официална статистика (60) средно има 4,85 картона на мач: 4,68 жълти и 0,17 червени. Това е с 0,59 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,26. В тези мачове домакините получават 2,43 жълти картона на мач, а гостите - 2,25. Средно има 21,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 12 в 65 мача с пълен списък със събития, 0,18 на мач.
Домакините са спечелили 45% от тези мачове, 18% са завършили наравно и гостите са спечелили 37%, при 2,80 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


