Статистика на съдията Raúl González
Картоните са от 61 мача с официална статистика.
Фауловете са от 61 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 76 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,95 картона на мач, с 1,20 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (5,15).
Въз основа на 61 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 37%
- Равен 33%
- Победа на госта 30%
2,20 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Raúl González
Raúl González по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Segunda DivisiónИспания | 61 | 3,95 | 3,90 | 0,05 | 24,4 | 0,16 |
Primera División RFEF - Group 3Испания | 5 | - | - | - | - | 0,20 |
Primera División RFEF - Group 4Испания | 4 | - | - | - | - | 0,00 |
Copa del ReyИспания | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
Primera División RFEF - Group 1Испания | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
Raúl González по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 22 | 4,10 | 4,00 | 0,10 | 25,9 | 0,18 |
| 2022 | 21 | 3,75 | 3,75 | 0,00 | 23,4 | 0,19 |
| 2021 | 21 | 4,00 | 3,95 | 0,05 | 23,9 | 0,10 |
| 2020 | 7 | - | - | - | - | 0,29 |
| 2019 | 5 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Raúl González обяснена
Raúl González е съдия от Испания с 76 приключили мача в нашите записи, от 15 сеп 2019 до 2 юни 2024. Те обхващат 5 състезания, най-често Segunda División (61).
В мачовете с официална статистика (61) средно има 3,95 картона на мач: 3,90 жълти и 0,05 червени. Това е с 1,20 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,15. В тези мачове домакините получават 1,97 жълти картона на мач, а гостите - 1,93. Средно има 24,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 12 в 76 мача с пълен списък със събития, 0,16 на мач.
Домакините са спечелили 37% от тези мачове, 33% са завършили наравно и гостите са спечелили 30%, при 2,20 гола на мач. През 2023 Raúl González има 22 приключили мача, с 4,10 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




