Статистика на съдията Rosario Abisso
Картоните са от 103 мача с официална статистика.
Фауловете са от 103 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 106 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,96 картона на мач, с 0,31 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,65).
Въз основа на 103 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 39%
- Равен 25%
- Победа на госта 36%
2,56 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Rosario Abisso
Rosario Abisso по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Serie AИталия | 68 | 4,72 | 4,43 | 0,29 | 25,1 | 0,37 |
Serie BИталия | 34 | 5,35 | 5,00 | 0,35 | 31,4 | 0,24 |
CupКипър | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
1. DivisionКипър | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Coppa ItaliaИталия | 1 | 8,00 | 8,00 | 0,00 | 28,0 | 1,00 |
Rosario Abisso по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 23,0 | 0,33 |
| 2025 | 18 | 4,61 | 4,00 | 0,61 | 27,7 | 0,22 |
| 2024 | 18 | 4,41 | 4,24 | 0,18 | 26,7 | 0,33 |
| 2023 | 11 | 5,73 | 5,45 | 0,27 | 26,6 | 0,27 |
| 2022 | 18 | 4,65 | 4,41 | 0,24 | 25,0 | 0,22 |
| 2021 | 19 | 5,33 | 5,06 | 0,28 | 28,1 | 0,47 |
| 2020 | 19 | 5,42 | 5,11 | 0,32 | 29,5 | 0,37 |
Rosario Abisso: съдийски рекорд в числа
Rosario Abisso е съдия от Италия с 106 приключили мача в нашите записи, от 19 сеп 2020 до 29 окт 2026. Те обхващат 5 състезания, най-често Serie A (68).
В мачовете с официална статистика (103) средно има 4,96 картона на мач: 4,65 жълти и 0,31 червени. Това е с 0,31 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,65. В тези мачове домакините получават 2,29 жълти картона на мач, а гостите - 2,36. Средно има 27,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 34 в 106 мача с пълен списък със събития, 0,32 на мач.
Домакините са спечелили 39% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 36%, при 2,56 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




