Статистика на съдията S. Tallis
Картоните са от 50 мача с официална статистика.
Фауловете са от 50 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 121 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,14 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,16).
Въз основа на 50 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 44%
- Равен 24%
- Победа на госта 32%
2,55 гола на мач
Последни мачове, ръководени от S. Tallis
S. Tallis по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
National LeagueАнглия | 61 | - | - | - | - | 0,23 |
League TwoАнглия | 26 | 4,27 | 4,19 | 0,08 | 20,0 | 0,23 |
League OneАнглия | 22 | 4,18 | 4,14 | 0,05 | 22,3 | 0,09 |
FA CupАнглия | 10 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 24,0 | 0,20 |
League CupАнглия | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 21,0 | 1,00 |
National League - SouthАнглия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
S. Tallis по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 29 | 3,96 | 3,96 | 0,00 | 21,4 | 0,17 |
| 2023 | 26 | 4,50 | 4,38 | 0,13 | 20,8 | 0,19 |
| 2022 | 19 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 19,0 | 0,21 |
| 2021 | 25 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 24,0 | 0,20 |
| 2020 | 21 | - | - | - | - | 0,29 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията S. Tallis обяснена
S. Tallis е съдия от Англия с 121 приключили мача в нашите записи, от 19 окт 2019 до 26 апр 2025. Те обхващат 6 състезания, най-често National League (61).
В мачовете с официална статистика (50) средно има 4,14 картона на мач: 4,08 жълти и 0,06 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,16. В тези мачове домакините получават 1,74 жълти картона на мач, а гостите - 2,34. Средно има 21,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 25 в 121 мача с пълен списък със събития, 0,21 на мач.
Домакините са спечелили 44% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 32%, при 2,55 гола на мач. През 2024 S. Tallis има 29 приключили мача, с 3,96 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





