Статистика на съдията Sami Al Jires
Картоните са от 68 мача с официална статистика.
Фауловете са от 68 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 69 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,34 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,27).
Въз основа на 68 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 49%
- Равен 20%
- Победа на госта 31%
2,91 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Sami Al Jires
Sami Al Jires по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Pro LeagueСаудитска Арабия | 66 | 4,30 | 4,14 | 0,17 | 24,4 | 0,32 |
King's CupСаудитска Арабия | 2 | 5,50 | 5,50 | 0,00 | 25,5 | 0,00 |
Super LeagueУзбекистан | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Sami Al Jires по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 29,0 | 1,00 |
| 2025 | 2 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 22,5 | 0,50 |
| 2024 | 13 | 4,54 | 4,38 | 0,15 | 22,5 | 0,08 |
| 2023 | 15 | 3,71 | 3,50 | 0,21 | 24,6 | 0,40 |
| 2022 | 17 | 3,94 | 3,76 | 0,18 | 23,9 | 0,29 |
| 2021 | 14 | 5,14 | 5,00 | 0,14 | 26,2 | 0,36 |
| 2020 | 7 | 4,14 | 4,00 | 0,14 | 25,3 | 0,29 |
Sami Al Jires: съдийски рекорд в числа
Sami Al Jires е съдия от Саудитска Арабия с 69 приключили мача в нашите записи, от 11 дек 2020 до 22 авг 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Pro League (66).
В мачовете с официална статистика (68) средно има 4,34 картона на мач: 4,18 жълти и 0,16 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,27. В тези мачове домакините получават 2,07 жълти картона на мач, а гостите - 2,10. Средно има 24,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 21 в 69 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 49% от тези мачове, 20% са завършили наравно и гостите са спечелили 31%, при 2,91 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


