Статистика на съдията Simon Mather
Картоните са от 156 мача с официална статистика.
Фауловете са от 156 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 190 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,39 картона на мач, с 0,46 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,93).
Въз основа на 156 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 48%
- Равен 23%
- Победа на госта 29%
2,61 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Simon Mather
Simon Mather по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
League TwoАнглия | 79 | 4,27 | 4,08 | 0,19 | 21,2 | 0,16 |
League OneАнглия | 72 | 4,60 | 4,35 | 0,25 | 22,4 | 0,29 |
National LeagueАнглия | 23 | - | - | - | - | 0,00 |
FA CupАнглия | 9 | - | - | - | - | 0,22 |
League CupАнглия | 6 | 3,50 | 3,33 | 0,17 | 20,0 | 0,00 |
Challenge CupШотландия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Simon Mather по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 19,0 | 0,00 |
| 2025 | 32 | 3,56 | 3,53 | 0,03 | 22,3 | 0,25 |
| 2024 | 38 | 3,89 | 3,66 | 0,23 | 20,7 | 0,32 |
| 2023 | 33 | 5,45 | 5,16 | 0,29 | 20,3 | 0,12 |
| 2022 | 30 | 4,36 | 4,14 | 0,21 | 20,3 | 0,13 |
| 2021 | 29 | 4,89 | 4,52 | 0,37 | 25,2 | 0,28 |
| 2020 | 23 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 25,0 | 0,00 |
| 2019 | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Simon Mather: съдийски рекорд в числа
Simon Mather е съдия от Англия с 190 приключили мача в нашите записи, от 11 окт 2019 до 10 окт 2026. Те обхващат 6 състезания, най-често League Two (79).
В мачовете с официална статистика (156) средно има 4,39 картона на мач: 4,17 жълти и 0,22 червени. Това е с 0,46 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,93. В тези мачове домакините получават 1,76 жълти картона на мач, а гостите - 2,41. Средно има 21,7 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 36 в 190 мача с пълен списък със събития, 0,19 на мач.
Домакините са спечелили 48% от тези мачове, 23% са завършили наравно и гостите са спечелили 29%, при 2,61 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





