Статистика на съдията Siyabulela Qunta
Картоните са от 31 мача с официална статистика.
Фауловете са от 31 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 101 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,23 картона на мач, с 0,57 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,66).
Въз основа на 31 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 47%
- Равен 29%
- Победа на госта 24%
2,16 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Siyabulela Qunta
Siyabulela Qunta по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
1st DivisionЮжна Африка | 50 | - | - | - | - | 0,22 |
Premier Soccer LeagueЮжна Африка | 42 | 4,23 | 4,06 | 0,16 | 26,8 | 0,24 |
CupЮжна Африка | 10 | - | - | - | - | 0,40 |
Siyabulela Qunta по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 3,67 | 3,33 | 0,33 | 24,0 | 0,00 |
| 2025 | 12 | 3,44 | 3,22 | 0,22 | 23,7 | 0,18 |
| 2024 | 19 | 4,25 | 4,13 | 0,13 | 27,0 | 0,32 |
| 2023 | 17 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 28,4 | 0,29 |
| 2022 | 15 | 5,33 | 5,00 | 0,33 | 34,0 | 0,20 |
| 2021 | 18 | - | - | - | - | 0,11 |
| 2020 | 18 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 28,0 | 0,39 |
Статистиката на съдията Siyabulela Qunta обяснена
Siyabulela Qunta е съдия от Южна Африка с 102 приключили мача в нашите записи, от 22 ное 2020 до 19 сеп 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често 1st Division (50).
В мачовете с официална статистика (31) средно има 4,23 картона на мач: 4,06 жълти и 0,16 червени. Това е с 0,57 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,66. В тези мачове домакините получават 1,68 жълти картона на мач, а гостите - 2,39. Средно има 26,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 25 в 101 мача с пълен списък със събития, 0,25 на мач.
Домакините са спечелили 47% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 24%, при 2,16 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


