Статистика на съдията Stanimir Trenchev
Картоните са от 50 мача с официална статистика.
Фауловете са от 49 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 96 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,74 картона на мач, с 0,59 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (5,33).
Въз основа на 50 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 51%
- Равен 22%
- Победа на госта 27%
2,18 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Stanimir Trenchev
Stanimir Trenchev по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
First LeagueБългария | 68 | 4,74 | 4,52 | 0,22 | 24,8 | 0,19 |
Second LeagueБългария | 21 | - | - | - | - | 0,29 |
CupБългария | 7 | - | - | - | - | 0,00 |
Stanimir Trenchev по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | - | 0,00 |
| 2025 | 9 | 4,17 | 3,67 | 0,50 | 22,3 | 0,33 |
| 2024 | 13 | 4,50 | 4,00 | 0,50 | 17,5 | 0,31 |
| 2023 | 17 | 4,82 | 4,73 | 0,09 | 24,3 | 0,12 |
| 2022 | 21 | 5,27 | 4,91 | 0,36 | 24,2 | 0,10 |
| 2021 | 22 | 4,62 | 4,46 | 0,15 | 27,1 | 0,23 |
| 2020 | 12 | 4,17 | 4,17 | 0,00 | 26,7 | 0,25 |
Stanimir Trenchev: съдийски рекорд в числа
Stanimir Trenchev е съдия от България с 96 приключили мача в нашите записи, от 17 авг 2020 до 20 сеп 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често First League (68).
В мачовете с официална статистика (50) средно има 4,74 картона на мач: 4,52 жълти и 0,22 червени. Това е с 0,59 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,33. В тези мачове домакините получават 2,04 жълти картона на мач, а гостите - 2,48. Средно има 24,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 19 в 96 мача с пълен списък със събития, 0,20 на мач.
Домакините са спечелили 51% от тези мачове, 22% са завършили наравно и гостите са спечелили 27%, при 2,18 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


