Статистика на съдията Stavros Tsimenteridis
Картоните са от 34 мача с официална статистика.
Фауловете са от 34 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 50 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,38 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (5,43).
Въз основа на 34 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 30%
- Равен 32%
- Победа на госта 38%
2,68 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Stavros Tsimenteridis
Stavros Tsimenteridis по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super League 1Гърция | 34 | 5,38 | 5,18 | 0,21 | 30,6 | 0,26 |
Super League 2Гърция | 11 | - | - | - | - | 0,27 |
CupГърция | 5 | - | - | - | - | 0,20 |
Stavros Tsimenteridis по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 6,00 | 5,67 | 0,33 | 35,3 | 0,00 |
| 2025 | 11 | 5,91 | 5,64 | 0,27 | 30,2 | 0,27 |
| 2024 | 12 | 6,00 | 5,70 | 0,30 | 29,5 | 0,25 |
| 2023 | 6 | 4,60 | 4,60 | 0,00 | 31,4 | 0,17 |
| 2022 | 9 | 3,40 | 3,40 | 0,00 | 30,4 | 0,33 |
| 2021 | 8 | - | - | - | - | 0,38 |
| 2020 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Stavros Tsimenteridis обяснена
Stavros Tsimenteridis е съдия от Гърция с 50 приключили мача в нашите записи, от 31 яну 2021 до 25 окт 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Super League 1 (34).
В мачовете с официална статистика (34) средно има 5,38 картона на мач: 5,18 жълти и 0,21 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,43. В тези мачове домакините получават 2,59 жълти картона на мач, а гостите - 2,59. Средно има 30,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 13 в 50 мача с пълен списък със събития, 0,26 на мач.
Домакините са спечелили 30% от тези мачове, 32% са завършили наравно и гостите са спечелили 38%, при 2,68 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


