Статистика на съдията Stefan Ebner
Картоните са от 113 мача с официална статистика.
Фауловете са от 113 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 144 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,67 картона на мач, с 0,25 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,42).
Въз основа на 113 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 39%
- Равен 26%
- Победа на госта 35%
2,63 гола на мач
Предстоящи мачове със Stefan Ebner
Последни мачове, ръководени от Stefan Ebner
Stefan Ebner по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
BundesligaАвстрия | 87 | 4,77 | 4,51 | 0,26 | 27,0 | 0,24 |
2. LigaАвстрия | 33 | 4,52 | 4,38 | 0,14 | 26,9 | 0,18 |
CupАвстрия | 10 | - | - | - | - | 0,30 |
UEFA Europa Conference League | 10 | 3,60 | 3,40 | 0,20 | 24,6 | 0,10 |
1. DivisionКипър | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Champions League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Youth League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Stefan Ebner по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 3,86 | 3,71 | 0,14 | 22,1 | 0,30 |
| 2025 | 21 | 4,75 | 4,38 | 0,38 | 24,9 | 0,14 |
| 2024 | 24 | 4,41 | 4,24 | 0,18 | 22,2 | 0,17 |
| 2023 | 20 | 5,35 | 4,88 | 0,47 | 26,8 | 0,25 |
| 2022 | 27 | 4,45 | 4,35 | 0,10 | 29,3 | 0,22 |
| 2021 | 19 | 5,00 | 4,78 | 0,22 | 27,8 | 0,11 |
| 2020 | 23 | 4,44 | 4,28 | 0,17 | 31,4 | 0,35 |
Статистиката на съдията Stefan Ebner обяснена
Stefan Ebner е съдия от Австрия с 144 приключили мача в нашите записи, от 30 авг 2020 до 1 ное 2026. Те обхващат 7 състезания, най-често Bundesliga (87).
В мачовете с официална статистика (113) средно има 4,67 картона на мач: 4,43 жълти и 0,24 червени. Това е с 0,25 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,42. В тези мачове домакините получават 2,23 жълти картона на мач, а гостите - 2,20. Средно има 26,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 31 в 144 мача с пълен списък със събития, 0,22 на мач.
Домакините са спечелили 39% от тези мачове, 26% са завършили наравно и гостите са спечелили 35%, при 2,63 гола на мач. През 2026 Stefan Ebner има 10 приключили мача, с 3,86 картона на мач. Следващият назначен мач е WSPG Wels - Sturm Graz II на 7 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.






