Статистика на съдията Steven Alejandro Camargo Abril
Картоните са от 40 мача с официална статистика.
Фауловете са от 40 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 68 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
6,85 картона на мач, с 0,99 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (5,86).
Въз основа на 40 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 44%
- Равен 34%
- Победа на госта 22%
2,24 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Steven Alejandro Camargo Abril
Steven Alejandro Camargo Abril по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Primera AКолумбия | 43 | 6,85 | 6,58 | 0,28 | 27,7 | 0,28 |
Primera BКолумбия | 14 | - | - | - | - | 0,14 |
Copa ColombiaКолумбия | 11 | - | - | - | - | 0,27 |
Steven Alejandro Camargo Abril по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 6,00 | 5,75 | 0,25 | 24,3 | 0,25 |
| 2025 | 15 | 7,82 | 7,27 | 0,55 | 26,4 | 0,07 |
| 2024 | 21 | 6,58 | 6,50 | 0,08 | 30,3 | 0,38 |
| 2023 | 9 | 6,86 | 6,71 | 0,14 | 27,3 | 0,22 |
| 2022 | 10 | 6,00 | 5,60 | 0,40 | 27,0 | 0,20 |
| 2021 | 9 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | 31,0 | 0,33 |
Steven Alejandro Camargo Abril: съдийски рекорд в числа
Steven Alejandro Camargo Abril е съдия от Колумбия с 68 приключили мача в нашите записи, от 20 фев 2021 до 31 окт 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Primera A (43).
В мачовете с официална статистика (40) средно има 6,85 картона на мач: 6,58 жълти и 0,28 червени. Това е с 0,99 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,86. В тези мачове домакините получават 3,15 жълти картона на мач, а гостите - 3,43. Средно има 27,7 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 17 в 68 мача с пълен списък със събития, 0,25 на мач.
Домакините са спечелили 44% от тези мачове, 34% са завършили наравно и гостите са спечелили 22%, при 2,24 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


