Статистика на съдията Szymon Marciniak
Картоните са от 271 мача с официална статистика.
Фауловете са от 271 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 299 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,22 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,28).
Въз основа на 269 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 46%
- Равен 27%
- Победа на госта 27%
2,91 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Szymon Marciniak
Szymon Marciniak по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
EkstraklasaПолша | 145 | 4,09 | 3,97 | 0,13 | 25,2 | 0,32 |
UEFA Champions League | 60 | 4,25 | 4,08 | 0,17 | 25,8 | 0,40 |
World Cup - Qualification Europe | 13 | 3,92 | 3,85 | 0,08 | 24,4 | 0,31 |
Euro Championship | 10 | 4,00 | 3,90 | 0,10 | 25,2 | 0,30 |
I LigaПолша | 10 | - | - | - | - | 0,20 |
Pro LeagueСаудитска Арабия | 8 | 5,25 | 5,13 | 0,13 | 26,3 | 0,50 |
UEFA Nations League | 8 | 5,38 | 5,25 | 0,13 | 25,3 | 0,63 |
UEFA Europa League | 7 | 5,43 | 5,00 | 0,43 | 25,6 | 0,43 |
World Cup | 7 | 3,57 | 3,43 | 0,14 | 25,6 | 0,57 |
FIFA Club World Cup | 5 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 19,6 | 0,20 |
Euro Championship - Qualification | 4 | 6,00 | 5,75 | 0,25 | 26,0 | 0,25 |
King's CupСаудитска Арабия | 3 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | 22,0 | 0,67 |
1. DivisionКипър | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
CupПолша | 2 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 23,0 | 0,50 |
CupГърция | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
CupКипър | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Super CupОбединени арабски емирства | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
CupЕгипет | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Czech LigaЧехия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Premier LeagueЕгипет | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Super CupПолша | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Super CupСаудитска Арабия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Super League 1Гърция | 1 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 31,0 | 1,00 |
SuperligaАлбания | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Europa Conference League | 1 | 7,00 | 6,00 | 1,00 | 33,0 | 0,00 |
UEFA Super Cup | 1 | 8,00 | 8,00 | 0,00 | 42,0 | 1,00 |
Szymon Marciniak по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 3,29 | 3,06 | 0,24 | 25,5 | 0,41 |
| 2025 | 30 | 3,67 | 3,50 | 0,17 | 23,8 | 0,20 |
| 2024 | 50 | 4,14 | 4,02 | 0,12 | 24,1 | 0,28 |
| 2023 | 49 | 4,52 | 4,45 | 0,07 | 25,2 | 0,31 |
| 2022 | 41 | 4,68 | 4,59 | 0,09 | 25,9 | 0,24 |
| 2021 | 41 | 4,00 | 3,86 | 0,14 | 24,4 | 0,37 |
| 2020 | 41 | 4,84 | 4,59 | 0,24 | 27,3 | 0,49 |
| 2019 | 9 | 4,11 | 4,11 | 0,00 | 29,9 | 0,67 |
| 2018 | 14 | 4,43 | 4,29 | 0,14 | 26,5 | 0,43 |
| 2017 | 4 | 3,75 | 3,25 | 0,50 | 26,0 | 0,75 |
| 2016 | 3 | 3,33 | 3,33 | 0,00 | 23,0 | 0,67 |
Szymon Marciniak: съдийски рекорд в числа
Szymon Marciniak е съдия от Полша с 299 приключили мача в нашите записи, от 13 юни 2016 до 6 ное 2026. Те обхващат 26 състезания, най-често Ekstraklasa (145).
В мачовете с официална статистика (271) средно има 4,24 картона на мач: 4,10 жълти и 0,14 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,28. В тези мачове домакините получават 1,86 жълти картона на мач, а гостите - 2,24. Средно има 25,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 104 в 299 мача с пълен списък със събития, 0,35 на мач.
Домакините са спечелили 46% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 27%, при 2,91 гола на мач. През 2026 Szymon Marciniak има 17 приключили мача, с 3,29 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.

























