Статистика на съдията Timo Gansloweit
Картоните са от 39 мача с официална статистика.
Фауловете са от 39 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 88 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,18 картона на мач, с 0,38 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,80).
Въз основа на 39 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 40%
- Равен 29%
- Победа на госта 31%
2,64 гола на мач
Предстоящи мачове с Timo Gansloweit
Последни мачове, ръководени от Timo Gansloweit
Timo Gansloweit по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Regionalliga - WestГермания | 35 | - | - | - | - | 0,20 |
3. LigaГермания | 30 | 5,88 | 5,35 | 0,53 | 25,7 | 0,07 |
2. BundesligaГермания | 21 | 4,81 | 4,67 | 0,14 | 25,0 | 0,10 |
DFB PokalГермания | 2 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 16,0 | 0,00 |
Timo Gansloweit по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 21,8 | 0,20 |
| 2025 | 17 | 4,46 | 4,23 | 0,23 | 25,9 | 0,06 |
| 2024 | 12 | 5,50 | 5,25 | 0,25 | 25,1 | 0,08 |
| 2023 | 16 | 6,56 | 5,89 | 0,67 | 27,8 | 0,25 |
| 2022 | 16 | 5,25 | 5,00 | 0,25 | 20,5 | 0,06 |
| 2021 | 9 | - | - | - | - | 0,22 |
| 2020 | 13 | - | - | - | - | 0,08 |
Timo Gansloweit: съдийски рекорд в числа
Timo Gansloweit е съдия от Германия с 88 приключили мача в нашите записи, от 16 сеп 2020 до 23 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Regionalliga - West (35).
В мачовете с официална статистика (39) средно има 5,18 картона на мач: 4,87 жълти и 0,31 червени. Това е с 0,38 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,80. В тези мачове домакините получават 2,13 жълти картона на мач, а гостите - 2,74. Средно има 25,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 11 в 88 мача с пълен списък със събития, 0,13 на мач.
Домакините са спечелили 40% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 31%, при 2,64 гола на мач. През 2026 Timo Gansloweit има 5 приключили мача, с 4,00 картона на мач. Следващият назначен мач е Eintracht Braunschweig - Energie Cottbus на 6 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



