Статистика на съдията Tom Bauer
Картоните са от 87 мача с официална статистика.
Фауловете са от 86 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 117 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,52 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,69).
Въз основа на 87 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 45%
- Равен 24%
- Победа на госта 31%
2,93 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Tom Bauer
Tom Bauer по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
3. LigaГермания | 52 | 4,51 | 4,27 | 0,24 | 25,7 | 0,31 |
2. BundesligaГермания | 41 | 4,51 | 4,34 | 0,17 | 24,6 | 0,20 |
Regionalliga - SudWestГермания | 19 | - | - | - | - | 0,26 |
DFB PokalГермания | 5 | 4,60 | 4,00 | 0,60 | 29,4 | 0,40 |
Tom Bauer по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 5,40 | 5,00 | 0,40 | 24,5 | 0,60 |
| 2025 | 16 | 4,47 | 4,13 | 0,33 | 24,8 | 0,06 |
| 2024 | 20 | 5,50 | 5,31 | 0,19 | 25,3 | 0,20 |
| 2023 | 24 | 3,95 | 3,79 | 0,16 | 25,1 | 0,25 |
| 2022 | 17 | 4,50 | 4,25 | 0,25 | 26,4 | 0,47 |
| 2021 | 16 | 3,83 | 3,83 | 0,00 | 25,8 | 0,25 |
| 2020 | 19 | 4,50 | 4,08 | 0,42 | 26,0 | 0,26 |
Tom Bauer: съдийски рекорд в числа
Tom Bauer е съдия от Германия с 117 приключили мача в нашите записи, от 1 сеп 2020 до 1 ное 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често 3. Liga (52).
В мачовете с официална статистика (87) средно има 4,52 картона на мач: 4,29 жълти и 0,23 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,69. В тези мачове домакините получават 2,01 жълти картона на мач, а гостите - 2,28. Средно има 25,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 31 в 117 мача с пълен списък със събития, 0,26 на мач.
Домакините са спечелили 45% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 31%, при 2,93 гола на мач. През 2026 Tom Bauer има 5 приключили мача, с 5,40 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



