Статистика на съдията Tugay Kaan Numanoglu
Картоните са от 66 мача с официална статистика.
Фауловете са от 66 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 76 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,86 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,64).
Въз основа на 66 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 45%
- Равен 25%
- Победа на госта 30%
2,76 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Tugay Kaan Numanoglu
Tugay Kaan Numanoglu по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Süper LigТурция | 59 | 4,93 | 4,66 | 0,27 | 24,4 | 0,36 |
Türkiye KupasıТурция | 9 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 30,0 | 0,44 |
1. LigТурция | 6 | 4,33 | 4,17 | 0,17 | 27,5 | 0,33 |
2. LigТурция | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Tugay Kaan Numanoglu по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 20 | 5,00 | 4,70 | 0,30 | 23,6 | 0,35 |
| 2022 | 14 | 4,67 | 4,42 | 0,25 | 27,4 | 0,50 |
| 2021 | 15 | 5,08 | 4,92 | 0,15 | 24,9 | 0,27 |
| 2020 | 21 | 4,75 | 4,45 | 0,30 | 24,0 | 0,33 |
| 2019 | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2018 | 4 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 30,0 | 0,50 |
Статистиката на съдията Tugay Kaan Numanoglu обяснена
Tugay Kaan Numanoglu е съдия от Турция с 76 приключили мача в нашите записи, от 25 сеп 2018 до 26 май 2024. Те обхващат 4 състезания, най-често Süper Lig (59).
В мачовете с официална статистика (66) средно има 4,86 картона на мач: 4,61 жълти и 0,26 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,64. В тези мачове домакините получават 2,18 жълти картона на мач, а гостите - 2,42. Средно има 24,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 27 в 76 мача с пълен списък със събития, 0,36 на мач.
Домакините са спечелили 45% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 30%, при 2,76 гола на мач. През 2023 Tugay Kaan Numanoglu има 20 приключили мача, с 5,00 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



