Статистика на съдията Y. Aranovskyi
Картоните са от 14 мача с официална статистика.
Фауловете са от 14 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 24 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,14 картона на мач, с 0,28 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,86).
Въз основа на 14 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 46%
- Равен 25%
- Победа на госта 29%
2,71 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Y. Aranovskyi
Y. Aranovskyi по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Premier LeagueУкрайна | 17 | 5,78 | 5,56 | 0,22 | 23,7 | 0,29 |
Persha LigaУкрайна | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
UEFA Europa League | 2 | 4,50 | 4,50 | 0,00 | 18,5 | 0,00 |
Euro Championship - Qualification | 1 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 10,0 | 1,00 |
UEFA Europa Conference League | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 16,0 | 1,00 |
World Cup - Qualification Europe | 1 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | 31,0 | 0,00 |
Y. Aranovskyi по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 10,0 | 1,00 |
| 2022 | 16 | 6,17 | 5,83 | 0,33 | 23,0 | 0,31 |
| 2021 | 6 | 4,67 | 4,67 | 0,00 | 21,3 | 0,33 |
| 2020 | 1 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | 31,0 | 0,00 |
Y. Aranovskyi: съдийски рекорд в числа
Y. Aranovskyi е съдия от Украйна с 24 приключили мача в нашите записи, от 1 авг 2021 до 16 юни 2023. Те обхващат 6 състезания, най-често Premier League (17).
В мачовете с официална статистика (14) средно има 5,14 картона на мач: 5,00 жълти и 0,14 червени. Това е с 0,28 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,86. В тези мачове домакините получават 2,71 жълти картона на мач, а гостите - 2,29. Средно има 21,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 8 в 24 мача с пълен списък със събития, 0,33 на мач.
Домакините са спечелили 46% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 29%, при 2,71 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





