Статистика на съдията Yahya Almulla
Картоните са от 30 мача с официална статистика.
Фауловете са от 30 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 74 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,63 картона на мач, с 0,54 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,09).
Въз основа на 30 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 45%
- Равен 24%
- Победа на госта 31%
3,19 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Yahya Almulla
Yahya Almulla по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Pro LeagueОбединени арабски емирства | 64 | 4,59 | 4,44 | 0,15 | 25,9 | 0,55 |
League CupОбединени арабски емирства | 6 | - | - | - | - | 0,50 |
AFC Champions League Two | 3 | 5,50 | 5,00 | 0,50 | 27,0 | 0,00 |
World Cup - Qualification Asia | 1 | 4,00 | 3,00 | 1,00 | 21,0 | 1,00 |
Yahya Almulla по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 4,00 | 3,00 | 1,00 | 21,0 | 1,00 |
| 2025 | 2 | - | - | - | - | 2,00 |
| 2024 | 19 | 4,75 | 4,56 | 0,19 | 26,2 | 0,37 |
| 2023 | 16 | 4,54 | 4,38 | 0,15 | 25,6 | 0,69 |
| 2022 | 13 | - | - | - | - | 0,38 |
| 2021 | 7 | - | - | - | - | 0,29 |
| 2020 | 16 | - | - | - | - | 0,56 |
Yahya Almulla: съдийски рекорд в числа
Yahya Almulla е съдия от Обединени арабски емирства с 74 приключили мача в нашите записи, от 8 окт 2020 до 11 сеп 2025. Те обхващат 4 състезания, най-често Pro League (64).
В мачовете с официална статистика (30) средно има 4,63 картона на мач: 4,43 жълти и 0,20 червени. Това е с 0,54 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,09. В тези мачове домакините получават 2,40 жълти картона на мач, а гостите - 2,03. Средно има 25,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 39 в 74 мача с пълен списък със събития, 0,53 на мач.
Домакините са спечелили 45% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 31%, при 3,19 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



