Статистика на съдията Yasin Kol
Картоните са от 114 мача с официална статистика.
Фауловете са от 114 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 123 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,61 картона на мач, с 0,92 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,69).
Въз основа на 114 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 37%
- Равен 34%
- Победа на госта 29%
2,54 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Yasin Kol
Yasin Kol по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Süper LigТурция | 78 | 5,55 | 5,19 | 0,36 | 26,6 | 0,36 |
1. LigТурция | 34 | 5,65 | 5,38 | 0,26 | 27,9 | 0,29 |
Türkiye KupasıТурция | 10 | 7,00 | 6,00 | 1,00 | 28,0 | 0,10 |
2. LigТурция | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Yasin Kol по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 4,50 | 4,50 | 0,00 | 30,5 | 0,00 |
| 2025 | 21 | 6,00 | 5,52 | 0,48 | 27,1 | 0,29 |
| 2024 | 29 | 6,15 | 5,81 | 0,33 | 27,4 | 0,24 |
| 2023 | 13 | 4,36 | 4,00 | 0,36 | 24,4 | 0,38 |
| 2022 | 12 | 4,91 | 4,55 | 0,36 | 26,1 | 0,33 |
| 2021 | 25 | 5,75 | 5,42 | 0,33 | 25,7 | 0,40 |
| 2020 | 17 | 5,56 | 5,31 | 0,25 | 29,3 | 0,41 |
| 2018 | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Yasin Kol обяснена
Yasin Kol е съдия от Турция с 123 приключили мача в нашите записи, от 25 сеп 2018 до 13 сеп 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Süper Lig (78).
В мачовете с официална статистика (114) средно има 5,61 картона на мач: 5,26 жълти и 0,34 червени. Това е с 0,92 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,69. В тези мачове домакините получават 2,54 жълти картона на мач, а гостите - 2,73. Средно има 27,0 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 39 в 123 мача с пълен списък със събития, 0,32 на мач.
Домакините са спечелили 37% от тези мачове, 34% са завършили наравно и гостите са спечелили 29%, при 2,54 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



