Статистика EFL Trophy 2026

АнглияАнглияКупа2026

Въз основа на 72 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как EFL Trophy се сравнява с други първенства

Статистика EFL Trophy: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1Arsenal U21Arsenal U2133100%
2Aston Villa U21Aston Villa U2133100%
3BlackpoolBlackpool33100%
4Crystal Palace U21Crystal Palace U2133100%
5WycombeWycombe33100%
6AFC WimbledonAFC Wimbledon3267%
7Cambridge UnitedCambridge United3267%
8Chelsea U21Chelsea U213267%
9DoncasterDoncaster3267%
10Exeter CityExeter City3267%
11Manchester City U21Manchester City U213267%
12Newcastle United U21Newcastle United U213267%
13Newport CountyNewport County3267%
14RochdaleRochdale3267%
15Brighton U21Brighton U213133%
16Port ValePort Vale3133%
17RotherhamRotherham3133%
18ShrewsburyShrewsbury3133%

EFL Trophy: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1Arsenal U21Arsenal U2133100%
2Aston Villa U21Aston Villa U2133100%
3BlackpoolBlackpool33100%
4Brighton U21Brighton U2133100%
5Cambridge UnitedCambridge United33100%
6Crystal Palace U21Crystal Palace U2133100%
7Manchester City U21Manchester City U2133100%
8RochdaleRochdale33100%
9Chelsea U21Chelsea U213267%
10DoncasterDoncaster3267%
11Exeter CityExeter City3267%
12Newcastle United U21Newcastle United U213267%
13Newport CountyNewport County3267%
14WycombeWycombe3267%
15AFC WimbledonAFC Wimbledon3133%
16Port ValePort Vale3133%
17RotherhamRotherham3133%
18ShrewsburyShrewsbury3133%

Суха мрежа в EFL Trophy

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1Port ValePort Vale3267%0%
2AFC WimbledonAFC Wimbledon3133%33%
3Brighton U21Brighton U213133%33%
4Cambridge UnitedCambridge United3133%0%
5Chelsea U21Chelsea U213133%0%
6DoncasterDoncaster3133%0%
7Exeter CityExeter City3133%0%
8Newcastle United U21Newcastle United U213133%0%
9Newport CountyNewport County3133%0%
10Arsenal U21Arsenal U21300%0%
11Aston Villa U21Aston Villa U21300%0%
12BlackpoolBlackpool300%0%
13Crystal Palace U21Crystal Palace U21300%0%
14Manchester City U21Manchester City U21300%33%
15RochdaleRochdale300%33%
16RotherhamRotherham300%67%
17ShrewsburyShrewsbury300%67%
18WycombeWycombe300%0%

Голове на мач в EFL Trophy

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1Manchester City U21Manchester City U2132,333,676,00
2Brighton U21Brighton U2132,003,335,33
3RochdaleRochdale31,334,005,33
4Aston Villa U21Aston Villa U2131,673,335,00
5BlackpoolBlackpool32,332,334,67
6Cambridge UnitedCambridge United34,000,674,67
7Arsenal U21Arsenal U2131,672,334,00
8Crystal Palace U21Crystal Palace U2131,672,334,00
9DoncasterDoncaster32,001,333,33
10Exeter CityExeter City32,001,333,33
11WycombeWycombe32,331,003,33
12Chelsea U21Chelsea U2131,671,333,00
13Newport CountyNewport County31,671,333,00
14Port ValePort Vale32,670,333,00
15Newcastle United U21Newcastle United U2131,671,002,67
16RotherhamRotherham30,332,002,33
17ShrewsburyShrewsbury30,671,332,00
18AFC WimbledonAFC Wimbledon30,671,001,67

Корнери в EFL Trophy: статистика

Извоювани, допуснати и общо корнери на мач за всеки отбор.

#ОтборМИзвоюваниДопуснатиОбщо
1Arsenal U21Arsenal U2136,336,3312,67
2Aston Villa U21Aston Villa U2134,337,0011,33
3Cambridge UnitedCambridge United37,673,6711,33
4WycombeWycombe35,336,0011,33
5Brighton U21Brighton U2132,009,0011,00
6DoncasterDoncaster35,006,0011,00
7AFC WimbledonAFC Wimbledon37,003,3310,33
8BlackpoolBlackpool36,673,3310,00
9Exeter CityExeter City34,675,009,67
10ShrewsburyShrewsbury34,335,339,67
11Crystal Palace U21Crystal Palace U2133,675,679,33
12RochdaleRochdale35,004,339,33
13Newport CountyNewport County33,335,008,33
14RotherhamRotherham34,004,338,33
15Newcastle United U21Newcastle United U2131,335,006,33
16Port ValePort Vale33,672,676,33

Картони в EFL Trophy: статистика

Жълти и червени картони, получавани от всеки отбор на мач.

#ОтборМЖълтиЧервениОбщо
1Exeter CityExeter City32,330,332,67
2Newcastle United U21Newcastle United U2131,670,332,00
3AFC WimbledonAFC Wimbledon31,330,331,67
4Arsenal U21Arsenal U2131,670,001,67
5BlackpoolBlackpool31,670,001,67
6Crystal Palace U21Crystal Palace U2131,670,001,67
7RotherhamRotherham31,670,001,67
8Aston Villa U21Aston Villa U2131,330,001,33
9Brighton U21Brighton U2131,000,331,33
10Port ValePort Vale31,330,001,33
11RochdaleRochdale31,330,001,33
12ShrewsburyShrewsbury31,330,001,33
13Cambridge UnitedCambridge United31,000,001,00
14DoncasterDoncaster31,000,001,00
15WycombeWycombe31,000,001,00
16Newport CountyNewport County30,330,000,33

Корнерите и картоните идват от официалната статистика на 70 мача.

Съдии в EFL Trophy 2026

Съдии, ръководили приключили мачове от EFL Trophy този сезон, с картони и фаулове на мач.

Средно за първенството: 2,67 картона и 22,7 фаула на мач.

Статистика EFL Trophy 2026: ключовите числа

Изиграни са 72 мача от сезон 2026 на EFL Trophy, средно 3,92 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 72% от тях, а 72% са имали три или повече гола.

Port Vale има най-много мачове със суха мрежа - в 67% от мачовете си.

Мачовете с пълна статистика средно имат 10,1 корнера и 2,7 картона. Cambridge United извоюва най-много корнери - 7,7 на мач. Exeter City получава най-много картони - 2,7 на мач.

Домакините вкарват 2,33 гола на мач, а гостите - 1,58. Прогнозите за мачовете са на страницата Прогнози EFL Trophy. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.