
Статистика FA Cup 2026
Статистика FA Cup: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
FA Cup: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
Суха мрежа във FA Cup
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
Голове на мач във FA Cup
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3,67 | 3,00 | 6,67 | |
| 2 | 3 | 2,67 | 3,67 | 6,33 | |
| 3 | 4 | 2,75 | 2,50 | 5,25 | |
| 4 | 3 | 2,00 | 3,00 | 5,00 | |
| 5 | 3 | 2,67 | 2,33 | 5,00 | |
| 6 | 3 | 3,00 | 2,00 | 5,00 | |
| 7 | 4 | 2,25 | 2,50 | 4,75 | |
| 8 | 4 | 4,50 | 0,25 | 4,75 | |
| 9 | 3 | 3,33 | 1,33 | 4,67 | |
| 10 | 3 | 2,67 | 2,00 | 4,67 | |
| 11 | 3 | 3,67 | 1,00 | 4,67 | |
| 12 | 3 | 2,33 | 2,33 | 4,67 | |
| 13 | 5 | 3,40 | 1,20 | 4,60 | |
| 14 | 5 | 2,80 | 1,60 | 4,40 | |
| 15 | 3 | 2,33 | 2,00 | 4,33 | |
| 16 | 3 | 3,00 | 1,33 | 4,33 | |
| 17 | 5 | 2,40 | 1,60 | 4,00 | |
| 18 | 5 | 2,20 | 1,80 | 4,00 | |
| 19 | 4 | 2,00 | 2,00 | 4,00 | |
| 20 | 4 | 2,75 | 1,25 | 4,00 | |
| 21 | 4 | 2,50 | 1,50 | 4,00 | |
| 22 | 4 | 2,00 | 2,00 | 4,00 | |
| 23 | 4 | 1,75 | 2,25 | 4,00 | |
| 24 | 4 | 2,75 | 1,25 | 4,00 | |
| 25 | 4 | 2,25 | 1,75 | 4,00 | |
| 26 | 3 | 2,33 | 1,67 | 4,00 | |
| 27 | 3 | 3,33 | 0,67 | 4,00 | |
| 28 | 3 | 2,67 | 1,33 | 4,00 | |
| 29 | 3 | 2,67 | 1,33 | 4,00 | |
| 30 | 3 | 2,00 | 2,00 | 4,00 | |
| 31 | 5 | 2,00 | 1,80 | 3,80 | |
| 32 | 4 | 2,75 | 1,00 | 3,75 | |
| 33 | 4 | 2,50 | 1,25 | 3,75 | |
| 34 | 3 | 1,67 | 2,00 | 3,67 | |
| 35 | 5 | 2,00 | 1,60 | 3,60 | |
| 36 | 6 | 2,17 | 1,33 | 3,50 | |
| 37 | 4 | 1,75 | 1,75 | 3,50 | |
| 38 | 4 | 1,75 | 1,75 | 3,50 | |
| 39 | 5 | 2,00 | 1,40 | 3,40 | |
| 40 | 5 | 2,00 | 1,40 | 3,40 | |
| 41 | 5 | 2,00 | 1,40 | 3,40 | |
| 42 | 6 | 2,50 | 0,83 | 3,33 | |
| 43 | 3 | 1,00 | 2,33 | 3,33 | |
| 44 | 3 | 1,33 | 2,00 | 3,33 | |
| 45 | 3 | 1,33 | 2,00 | 3,33 | |
| 46 | 4 | 2,00 | 1,25 | 3,25 | |
| 47 | 4 | 2,00 | 1,25 | 3,25 | |
| 48 | 4 | 1,50 | 1,75 | 3,25 | |
| 49 | 4 | 1,75 | 1,50 | 3,25 | |
| 50 | 4 | 1,50 | 1,75 | 3,25 | |
| 51 | 4 | 2,25 | 1,00 | 3,25 | |
| 52 | 5 | 1,80 | 1,40 | 3,20 | |
| 53 | 5 | 2,00 | 1,00 | 3,00 | |
| 54 | 3 | 1,33 | 1,67 | 3,00 | |
| 55 | 3 | 1,67 | 1,33 | 3,00 | |
| 56 | 3 | 1,67 | 1,33 | 3,00 | |
| 57 | 3 | 1,33 | 1,67 | 3,00 | |
| 58 | 3 | 2,00 | 1,00 | 3,00 | |
| 59 | 3 | 2,33 | 0,67 | 3,00 | |
| 60 | 6 | 2,17 | 0,67 | 2,83 | |
| 61 | 6 | 1,50 | 1,33 | 2,83 | |
| 62 | 5 | 1,60 | 1,20 | 2,80 | |
| 63 | 5 | 1,40 | 1,40 | 2,80 | |
| 64 | 5 | 1,60 | 1,20 | 2,80 | |
| 65 | 4 | 1,50 | 1,25 | 2,75 | |
| 66 | 4 | 1,75 | 1,00 | 2,75 | |
| 67 | 4 | 2,25 | 0,50 | 2,75 | |
| 68 | 4 | 2,00 | 0,75 | 2,75 | |
| 69 | 3 | 0,67 | 2,00 | 2,67 | |
| 70 | 3 | 1,67 | 1,00 | 2,67 | |
| 71 | 3 | 2,00 | 0,67 | 2,67 | |
| 72 | 3 | 1,33 | 1,33 | 2,67 | |
| 73 | 3 | 1,67 | 1,00 | 2,67 | |
| 74 | 3 | 2,00 | 0,67 | 2,67 | |
| 75 | 3 | 1,67 | 1,00 | 2,67 | |
| 76 | 3 | 1,33 | 1,33 | 2,67 | |
| 77 | 5 | 1,60 | 1,00 | 2,60 | |
| 78 | 6 | 1,33 | 1,17 | 2,50 | |
| 79 | 4 | 1,75 | 0,75 | 2,50 | |
| 80 | 3 | 1,33 | 1,00 | 2,33 | |
| 81 | 3 | 1,67 | 0,67 | 2,33 | |
| 82 | 3 | 1,33 | 1,00 | 2,33 | |
| 83 | 4 | 1,75 | 0,50 | 2,25 | |
| 84 | 5 | 1,00 | 1,20 | 2,20 | |
| 85 | 6 | 1,50 | 0,67 | 2,17 | |
| 86 | 6 | 1,33 | 0,83 | 2,17 | |
| 87 | 7 | 1,43 | 0,57 | 2,00 | |
| 88 | 3 | 0,33 | 1,67 | 2,00 | |
| 89 | 3 | 1,67 | 0,33 | 2,00 | |
| 90 | 3 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | |
| 91 | 3 | 1,00 | 0,67 | 1,67 | |
| 92 | 3 | 1,00 | 0,67 | 1,67 | |
| 93 | 3 | 1,33 | 0,33 | 1,67 | |
| 94 | 6 | 0,83 | 0,50 | 1,33 | |
| 95 | 3 | 0,67 | 0,67 | 1,33 | |
| 96 | 3 | 1,00 | 0,33 | 1,33 | |
| 97 | 3 | 1,00 | 0,00 | 1,00 |
Корнери във FA Cup: статистика
Извоювани, допуснати и общо корнери на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Извоювани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 7,00 | 7,00 | 14,00 | |
| 2 | 3 | 4,33 | 7,33 | 11,67 | |
| 3 | 3 | 4,67 | 5,67 | 10,33 | |
| 4 | 3 | 4,33 | 5,67 | 10,00 | |
| 5 | 3 | 7,33 | 2,33 | 9,67 |
Картони във FA Cup: статистика
Жълти и червени картони, получавани от всеки отбор на мач.
| # | Отбор | М | Жълти | Червени | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2,33 | 0,00 | 2,33 | |
| 2 | 3 | 2,33 | 0,00 | 2,33 | |
| 3 | 3 | 2,33 | 0,00 | 2,33 | |
| 4 | 3 | 2,00 | 0,00 | 2,00 | |
| 5 | 3 | 1,00 | 0,00 | 1,00 |
Корнерите и картоните идват от официалната статистика на 63 мача.
FA Cup 2026 в числа: сравнение на отборите
Изиграни са 357 мача от сезон 2026 на FA Cup, средно 3,26 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 56% от тях, а 63% са имали три или повече гола.
Barrow има най-много мачове със суха мрежа - в 100% от мачовете си.
Мачовете с пълна статистика средно имат 9,8 корнера и 3,3 картона. Forest Green извоюва най-много корнери - 7,3 на мач.
Домакините вкарват 1,81 гола на мач, а гостите - 1,45. Прогнозите за мачовете са на страницата Прогнози FA Cup. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.