Статистика FA Trophy 2026

АнглияАнглияКупа2026

Въз основа на 216 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как FA Trophy се сравнява с други първенства

Статистика FA Trophy: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

FA Trophy: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1BootleBootle44100%
2Bridlington TownBridlington Town44100%
3Hashtag UnitedHashtag United44100%
4Hastings UnitedHastings United44100%
5Mickleover SportsMickleover Sports44100%
6Prescot CablesPrescot Cables44100%
7WeymouthWeymouth44100%
8BiggleswadeBiggleswade33100%
9Canvey IslandCanvey Island33100%
10Croydon AthleticCroydon Athletic33100%
11HallamHallam33100%
12Hayes & Yeading UnitedHayes & Yeading United33100%
13Matlock TownMatlock Town33100%
14Shifnal Town FCShifnal Town FC33100%
15Stalybridge CelticStalybridge Celtic33100%
16Tiverton TownTiverton Town33100%
17Welwyn Garden CityWelwyn Garden City33100%
18Willand RoversWilland Rovers33100%
19Winslow UnitedWinslow United33100%
20Bourne TownBourne Town4375%
21Deal TownDeal Town4375%
22Didcot TownDidcot Town4375%
23Erith TownErith Town4375%
24NewmarketNewmarket4375%
25Ashford UnitedAshford United3267%
26Blyth SpartansBlyth Spartans3267%
27Guisborough TownGuisborough Town3267%
28MoneyfieldsMoneyfields3267%
29Stafford RangersStafford Rangers3267%
30WareWare3267%
31Wellingborough TownWellingborough Town3267%
32Egham TownEgham Town4250%
33Faversham TownFaversham Town4250%
34Loughborough UniversityLoughborough University4250%
35Waltham AbbeyWaltham Abbey4250%
36Bedworth UnitedBedworth United3133%
37SouthallSouthall3133%
38Thame UnitedThame United3133%
39TakeleyTakeley4125%
40Dunston UTSDunston UTS300%

Суха мрежа във FA Trophy

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1TakeleyTakeley4375%25%
2Blyth SpartansBlyth Spartans3267%0%
3Dunston UTSDunston UTS3267%33%
4SouthallSouthall3267%0%
5Stafford RangersStafford Rangers3267%33%
6Thame UnitedThame United3267%0%
7BootleBootle4250%0%
8Bourne TownBourne Town4250%0%
9Deal TownDeal Town4250%0%
10Didcot TownDidcot Town4250%0%
11Egham TownEgham Town4250%25%
12Faversham TownFaversham Town4250%25%
13Waltham AbbeyWaltham Abbey4250%0%
14Bedworth UnitedBedworth United3133%33%
15Croydon AthleticCroydon Athletic3133%0%
16Hayes & Yeading UnitedHayes & Yeading United3133%0%
17Matlock TownMatlock Town3133%33%
18Shifnal Town FCShifnal Town FC3133%0%
19Tiverton TownTiverton Town3133%0%
20WareWare3133%0%
21Welwyn Garden CityWelwyn Garden City3133%0%
22Winslow UnitedWinslow United3133%0%
23Bridlington TownBridlington Town4125%0%
24Erith TownErith Town4125%0%
25Loughborough UniversityLoughborough University4125%25%
26NewmarketNewmarket4125%0%
27Hashtag UnitedHashtag United400%0%
28Hastings UnitedHastings United400%0%
29Mickleover SportsMickleover Sports400%0%
30Prescot CablesPrescot Cables400%25%
31WeymouthWeymouth400%0%
32Ashford UnitedAshford United300%33%
33BiggleswadeBiggleswade300%0%
34Canvey IslandCanvey Island300%33%
35Guisborough TownGuisborough Town300%33%
36HallamHallam300%0%
37MoneyfieldsMoneyfields300%0%
38Stalybridge CelticStalybridge Celtic300%0%
39Wellingborough TownWellingborough Town300%33%
40Willand RoversWilland Rovers300%0%

Голове на мач във FA Trophy

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1Winslow UnitedWinslow United33,673,006,67
2BiggleswadeBiggleswade33,002,335,33
3Croydon AthleticCroydon Athletic32,333,005,33
4BootleBootle44,001,255,25
5WeymouthWeymouth43,501,755,25
6Matlock TownMatlock Town33,331,675,00
7Hashtag UnitedHashtag United43,251,504,75
8Canvey IslandCanvey Island32,332,004,33
9HallamHallam32,332,004,33
10Bridlington TownBridlington Town42,751,504,25
11Waltham AbbeyWaltham Abbey43,500,754,25
12NewmarketNewmarket42,751,254,00
13Blyth SpartansBlyth Spartans32,671,334,00
14Shifnal Town FCShifnal Town FC32,671,334,00
15Stalybridge CelticStalybridge Celtic32,002,004,00
16Welwyn Garden CityWelwyn Garden City32,331,674,00
17Erith TownErith Town42,251,503,75
18Ashford UnitedAshford United32,331,333,67
19Hayes & Yeading UnitedHayes & Yeading United32,671,003,67
20MoneyfieldsMoneyfields31,672,003,67
21Willand RoversWilland Rovers32,001,673,67
22Deal TownDeal Town42,251,253,50
23Faversham TownFaversham Town42,750,753,50
24Hastings UnitedHastings United42,001,503,50
25Prescot CablesPrescot Cables42,001,503,50
26Tiverton TownTiverton Town32,001,333,33
27Wellingborough TownWellingborough Town31,671,673,33
28Loughborough UniversityLoughborough University41,751,503,25
29Mickleover SportsMickleover Sports42,001,253,25
30Bourne TownBourne Town42,250,753,00
31Guisborough TownGuisborough Town31,671,333,00
32Stafford RangersStafford Rangers31,671,333,00
33WareWare31,671,333,00
34Didcot TownDidcot Town42,250,502,75
35SouthallSouthall31,671,002,67
36TakeleyTakeley41,501,002,50
37Egham TownEgham Town41,251,002,25
38Bedworth UnitedBedworth United31,330,672,00
39Thame UnitedThame United31,330,672,00
40Dunston UTSDunston UTS30,670,671,33

FA Trophy 2026 в числа: сравнение на отборите

Изиграни са 216 мача от сезон 2026 на FA Trophy, средно 3,69 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 63% от тях, а 76% са имали три или повече гола.

Dunston UTS играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 0% от тях. Takeley има най-много мачове със суха мрежа - в 75% от мачовете си.

Домакините вкарват 1,90 гола на мач, а гостите - 1,79. Прогнозите за мачовете са на страницата Прогнози FA Trophy. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.