
Статистика FA WSL 2026
Статистика FA WSL: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 88% | |
| 2 | 8 | 7 | 88% | |
| 3 | 9 | 7 | 78% | |
| 4 | 8 | 6 | 75% | |
| 5 | 8 | 6 | 75% | |
| 6 | 8 | 5 | 63% | |
| 7 | 8 | 5 | 63% | |
| 8 | 8 | 5 | 63% | |
| 9 | 8 | 5 | 63% | |
| 10 | 8 | 4 | 50% | |
| 11 | 9 | 4 | 44% | |
| 12 | 9 | 4 | 44% | |
| 13 | 9 | 4 | 44% | |
| 14 | 8 | 3 | 38% |
FA WSL: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 88% | |
| 2 | 8 | 7 | 88% | |
| 3 | 9 | 7 | 78% | |
| 4 | 9 | 7 | 78% | |
| 5 | 8 | 5 | 63% | |
| 6 | 8 | 5 | 63% | |
| 7 | 8 | 5 | 63% | |
| 8 | 8 | 5 | 63% | |
| 9 | 9 | 5 | 56% | |
| 10 | 8 | 4 | 50% | |
| 11 | 8 | 4 | 50% | |
| 12 | 8 | 4 | 50% | |
| 13 | 9 | 3 | 33% | |
| 14 | 8 | 2 | 25% |
Суха мрежа във FA WSL
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 5 | 56% | 0% | |
| 2 | 9 | 3 | 33% | 33% | |
| 3 | 8 | 2 | 25% | 25% | |
| 4 | 8 | 2 | 25% | 38% | |
| 5 | 8 | 2 | 25% | 13% | |
| 6 | 8 | 2 | 25% | 25% | |
| 7 | 8 | 2 | 25% | 0% | |
| 8 | 9 | 2 | 22% | 0% | |
| 9 | 8 | 1 | 13% | 13% | |
| 10 | 8 | 1 | 13% | 25% | |
| 11 | 8 | 1 | 13% | 0% | |
| 12 | 9 | 1 | 11% | 44% | |
| 13 | 8 | 0 | 0% | 13% | |
| 14 | 8 | 0 | 0% | 63% |
Голове на мач във FA WSL
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 2,88 | 2,13 | 5,00 | |
| 2 | 9 | 3,00 | 1,11 | 4,11 | |
| 3 | 8 | 2,50 | 1,25 | 3,75 | |
| 4 | 9 | 3,11 | 0,56 | 3,67 | |
| 5 | 8 | 0,38 | 3,13 | 3,50 | |
| 6 | 8 | 1,25 | 2,13 | 3,38 | |
| 7 | 8 | 1,63 | 1,75 | 3,38 | |
| 8 | 8 | 1,88 | 1,38 | 3,25 | |
| 9 | 8 | 1,25 | 1,88 | 3,13 | |
| 10 | 9 | 1,00 | 2,11 | 3,11 | |
| 11 | 8 | 0,88 | 2,13 | 3,00 | |
| 12 | 8 | 1,13 | 1,38 | 2,50 | |
| 13 | 8 | 1,00 | 1,13 | 2,13 | |
| 14 | 9 | 0,89 | 1,11 | 2,00 |
Корнери във FA WSL: статистика
Извоювани, допуснати и общо корнери на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Извоювани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 4,33 | 8,33 | 12,67 | |
| 2 | 7 | 8,86 | 2,14 | 11,00 | |
| 3 | 6 | 2,67 | 8,33 | 11,00 | |
| 4 | 6 | 7,83 | 3,00 | 10,83 | |
| 5 | 6 | 8,33 | 2,00 | 10,33 | |
| 6 | 7 | 5,86 | 4,43 | 10,29 | |
| 7 | 6 | 3,17 | 7,00 | 10,17 | |
| 8 | 6 | 5,67 | 4,33 | 10,00 | |
| 9 | 5 | 3,00 | 6,80 | 9,80 | |
| 10 | 5 | 5,80 | 4,00 | 9,80 | |
| 11 | 6 | 3,50 | 5,67 | 9,17 | |
| 12 | 6 | 2,83 | 6,00 | 8,83 | |
| 13 | 6 | 4,67 | 4,17 | 8,83 | |
| 14 | 6 | 2,67 | 4,67 | 7,33 |
Картони във FA WSL: статистика
Жълти и червени картони, получавани от всеки отбор на мач.
| # | Отбор | М | Жълти | Червени | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 2,33 | 0,00 | 2,33 | |
| 2 | 6 | 1,50 | 0,17 | 1,67 | |
| 3 | 6 | 1,67 | 0,00 | 1,67 | |
| 4 | 5 | 1,40 | 0,00 | 1,40 | |
| 5 | 6 | 1,17 | 0,00 | 1,17 | |
| 6 | 6 | 1,17 | 0,00 | 1,17 | |
| 7 | 7 | 1,14 | 0,00 | 1,14 | |
| 8 | 7 | 1,00 | 0,00 | 1,00 | |
| 9 | 6 | 1,00 | 0,00 | 1,00 | |
| 10 | 6 | 0,83 | 0,00 | 0,83 | |
| 11 | 6 | 0,83 | 0,00 | 0,83 | |
| 12 | 6 | 0,83 | 0,00 | 0,83 | |
| 13 | 6 | 0,83 | 0,00 | 0,83 | |
| 14 | 5 | 0,60 | 0,00 | 0,60 |
Корнерите и картоните идват от официалната статистика на 42 мача.
Съдии във FA WSL 2026
Съдии, ръководили приключили мачове от FA WSL този сезон, с картони и фаулове на мач.
| Съдия | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 16,0 | |
| 6 | 3,40 | 3,40 | 0,00 | 20,6 | |
| 6 | 4,25 | 4,25 | 0,00 | 22,0 | |
| 4 | 0,67 | 0,67 | 0,00 | 13,7 | |
| 4 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 20,5 | |
| 4 | 1,33 | 1,00 | 0,33 | 15,3 | |
| 3 | - | - | - | - | |
| 3 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - |
Средно за първенството: 2,29 картона и 17,7 фаула на мач.
Статистика FA WSL 2026: ключовите числа
Изиграни са 58 мача от сезон 2026 на FA WSL, средно 3,28 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 62% от тях, а 60% са имали три или повече гола.
Arsenal W играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 25% от тях. Chelsea W има най-много мачове със суха мрежа - в 56% от мачовете си.
Мачовете с пълна статистика средно имат 10,0 корнера и 2,4 картона. Chelsea W извоюва най-много корнери - 8,9 на мач. Tottenham Hotspur W получава най-много картони - 2,3 на мач.
Домакините вкарват 1,64 гола на мач, а гостите - 1,64. Класирането е на страницата Класиране FA WSL, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози FA WSL. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.